Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Minden keresztény embernek...

Minden keresztény embernek lenézi a homoszexuális embereket? Sátáninak tartják őket?

Figyelt kérdés
Leszbikus vagyok és csak olyan "komolyan" keresztény emberrel talátkoztam, aki szerint valami sátáni, elfajzott lény vagyok. Pedig Isten szerintem ponthogy inkább megbocsát, mindenkit szeret, stb, mindig ezt mondják, de ilyenkor miért nem?

2022. nov. 27. 09:53
1 2 3 4
 31/31 anonim ***** válasza:
0%

Minek tesznek fel a melegek ilyen kérdéseket? Hiszen ők meg vannak bizonyosodva arról, hogy kívan forgatva a Biblia, mellébeszélés, gyülöletkeltés megy.

Hát akkor csináljátok úgy ahogy nektek jól esik és erkölcsös. Ha meg beszolnak, ne vedd magadra, hiszen te helyesen cselekszel

Csodálkozol hogy van véleménye azoknak akik nem tartják helyénvalónak ezt. Ők meg így élik az életüket. Megváltoztatni ugy sem fogjuk egymás véleményét.

A melegeknek sem kellene kierőszakolni a másság teljes elfogadását, ha egyszer a Bibliában bűn.

Mindenki nézzen magába.

Te mész jobbra, ők meg balra.

2023. febr. 15. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!