Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Milyen az ateista világkép?

Milyen az ateista világkép?

Figyelt kérdés
Ilyenekre gondolok hogy az ateisták mivel magyarázzak az univerzum létezését. Az atisták szerint mi az élet értelme, mi lesz a halál után stb.

2023. jan. 12. 13:17
1 2 3 4
 31/34 A kérdező kommentje:
Én azt vártam hogy a válaszoló ateisták kifejtik hogyan jött létre a világegyetem, mi az ember helye ebben, mi az élet értelme és hasonlók. Ez eddigi hét oldalon, alig van erre vonatkozó válsz.
2023. jan. 14. 14:32
 32/34 Darkmoon80 ***** válasza:
90%

Ha képes lennél felfogni, hogy nincs ateista világkép, mivel az ateisták nem egy egységes világképet képviselnek, akkor nem is várnál ilyen válaszra.


Az ateisták ezerféle módon képzelhetik el a világ keletkezését vagy akár az élet értelmét, ha nem képzelnek mögé valamiféle istent, akkor ők ateisták.

2023. jan. 14. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
97%

Kérdező


Ha egyénileg vagy kíváncsi arra, hogy az ateisták milyen világKÉPEKET valannak akkor tedd fel úgy a kérdést. Ha rossz a kérdés ne a válaszolókat okold.


Ha megkérdezném, hogy a keresztények miért hisznek egy sajt istenségben szerinted milyen válaszok érkeznének?


De ha egyénileg is kérdezed akkor is azok a válaszok bármilyenek lehetnek amiben nincsen isten és semmilyen információt nem tartalmaznak az összes többi ateistáról vagy azok világképéről. Csak és kizárólag annak az egy ateistának a világképét írja le.

2023. jan. 14. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
0%
Látom müködik a cenzúra. Hozzászólások fele törölve lett.
2023. jan. 17. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!