Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Az ateisták szerint ki volt...

Az ateisták szerint ki volt Jézus?

Figyelt kérdés

2023. febr. 26. 16:18
1 2 3 4 5
 41/48 Jégszív ***** válasza:
34%

#40.

Nyugtass meg: Ugye ezt VICCNEK szántad? - bár annak is pocsék...

2023. márc. 23. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/48 anonim ***** válasza:
27%

Ezt az egész mesét a Bibliát valakik által szétterjesztették a világokon át az évszázadokig, hogy az embereknek lehessen miben hinnijük.


De amúgy az ember és a világ úgy jött létre, hogy egy meteor szerűség csapódott bele a földbe és abból jött létre az ember.


Halál után amúgy nincs semmi, csak egy üres sötétség és mindig ez jusson eszetekbe nektek, akik ezt olvassátok, hogy álljunk meg!!!

Ha én meghalok:

-Nem fogok látni.

-Nem fogok hallani.

-Nem fogok érezni.

Mert aki meghalt az már nem lát, nem hall, nem érez, nem gondolkozik és csak egy üres sötétségbe kerül az aki meghalt.

Tehát ezt a Bibliát azaz mesét valakik által szétterjeszték a világokban évszázadokon át, generációkon generáción át, hogy az embereknek lehessen miben hinni. De amúgy halál után nincs semmi, csak egy üres sötétség.

2023. márc. 23. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/48 anonim ***** válasza:
69%

Még az utolsó vagyok.

Ugye mindig mondják a halál mindenkit egyszer utolér... és de nem is jött vissza onnan senki. A halálból még egyelőre senki nem jött vissza.

Úgyhogy gondolkodjon el minden olvasó, amit írtam még a 42-es válaszolóként.

2023. márc. 24. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/48 anonim ***** válasza:
29%
Te aztán már csak tudod, utolsóka... 🥴
2023. márc. 24. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/48 anonim ***** válasza:
73%
Pont letojom, egy mese főszereplője, nem más
2023. szept. 24. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/48 anonim ***** válasza:
73%
Egy mesehős
2023. szept. 24. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/48 anonim ***** válasza:

Sokat gondoltam nagyon sok régi emlékekre, akár jó emlékekre, vagy akár rossz emlékekre is, mikor kicsi gyerek voltam, sok ember is bánt velem gonoszul és arra jöttem rá, hogy nem lehet az, hogy az Istent pont arra találták ki őszintén mondom egy kitaláció az Isten egy láthatatlan képzeletbeli lény, hogy ezzel a valamivel tudják az embereket félelemben tartani, egy láthatatlan főnökkel, hogy ne legyen annyi és ennyi gonoszság a földön?


Mert őszintén Isten tudjuk, hogy nem látható, de Jézussal és Szűz Máriával ki találkozott már személyesen itt az életbe? -Senki.

A halálból ki jött vissza ugyanúgy a földre? -Senki.


És nem lehet, hogy csak egy képzeletbeli hatalmat találtak ki az embereknek, hogy ne legyenek annyi bátor gonoszságok és rosszindulatok itt a földön?

2023. okt. 2. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/48 anonim ***** válasza:
Isten és Jézus lehet, hogy vannak, de még nem látta őket senki.
2023. okt. 9. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!