Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Létezik Isten? Meg tudtok...

Létezik Isten? Meg tudtok győzni a létezéséről?

Figyelt kérdés

Ateista vagyok mint állat, nem hiszek semmi földöntúliban (max a szellemekben de azt sem extrém módon) nem hiszem, hogy van túlvilág, emiatt nem is félek annyira a haláltól.

Próbáljatok légyszi meggyőzni, Isten létezéséről (de légyszi ne a keresztény nézetekkel)



2023. márc. 16. 20:35
 71/100 Lucifer-666 ***** válasza:
100%
Na kiderült vagy elérjük a 100 választ?
2023. ápr. 22. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/100 anonim ***** válasza:
100%
70: 💥💯💥♥️♥️♥️
2023. ápr. 22. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/100 anonim ***** válasza:
100%
70: de "ha" nélkül. És Isten nem "akármi" "bármi", hanem személyként hivatkozandó!
2023. ápr. 22. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/100 anonim ***** válasza:

"Ateista vagyok mint állat, nem hiszek semmi földöntúliban (max a szellemekben de azt sem extrém módon) nem hiszem, hogy van túlvilág, emiatt nem is félek annyira a haláltól."


Hát kérdező ha Jézus jut eszedbe, akkor ő szerinted ki fia volt?

3 fajta embertipus válaszok vannak Jézusról is.

-Jézus Isten, a Teremtő gyermeke volt, vagyis a fia Istennek.

-Jézus nem volt Isten, csak próféta volt és ő csak annak lett vallva, hogy Jézus Isten fia.

-Nem volt Jézus, hanem valakik csak ezt kitalálták, hogy az embereknek lehessen miben hinni.


"Próbáljatok légyszi meggyőzni, Isten létezéséről (de légyszi ne a keresztény nézetekkel)"

2023. ápr. 22. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/100 anonim ***** válasza:

"Ateista vagyok mint állat, nem hiszek semmi földöntúliban (max a szellemekben de azt sem extrém módon) nem hiszem, hogy van túlvilág, emiatt nem is félek annyira a haláltól."

"Próbáljatok légyszi meggyőzni, Isten létezéséről (de légyszi ne a keresztény nézetekkel)"


Hát kérdező ha Jézus jut eszedbe, akkor ő szerinted ki fia volt?

3 fajta embertipus válaszok vannak Jézusról is.

-Jézus Isten, a Teremtő gyermeke volt, vagyis a fia Istennek.

-Jézus nem volt Isten, csak próféta volt és ő csak annak lett vallva, hogy Jézus Isten fia.

-Nem volt Jézus, hanem valakik csak ezt kitalálták, hogy az embereknek lehessen miben hinni.

2023. ápr. 22. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/100 anonim ***** válasza:

74-es voltam csak javítottam neked kérdező 75. Válaszolóként még a 74-es válaszomban levő válaszom sorrendjét, valamiért a válaszom alá került az utsó kérdésed még a 74-ben.


De 75-ben javítottam neked kérdező a válaszom sorrendjét.

2023. ápr. 22. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/100 pelgrim ***** válasza:
29%

71/...

Számomra már rég kiderült: ÉN VAGYOK, kell tehát hogy Isten legyen! Ám hajrá! Érjük el a százat, vagy akár az ezret!

2023. ápr. 23. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/100 anonim ***** válasza:
100%
Nincs logikus érvem mert az egész egy mese könyvön alapul.
2023. máj. 1. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/100 anonim ***** válasza:
Az lesz a durva, hogy azt a természetfelettit, aminek mi életünket köszönhetjük itt ezen a földön, arra mindenki arra a természetfelettire azt hiszi mindenki minden ember, hogy Isten az a természetfeletti és közben meg nem Istentől vagyunk és létezünk, hanem ha mondjuk pl. Földönkívülieknek, ufóknak köszönhetjük az életünket és nem Istentől vagyunk, hanem földönkívüliek, ufók azok a természetfeletti, akiknek a teremtményei vagyunk és nincs a halál után egy kukk se az a durva..
2023. máj. 7. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/100 anonim ***** válasza:
Hát ha jobban belegondolna mindenki az istenség az nem egyedi sok helyeken voltak istenek nem csak kimondottan 1 Isten van, akihez tartozik Jézus Krisztus és Szűz Mária voltak még Maják is Egyiptomban Kleopátra, Tutenkhamon a Görögöknél is voltak rengeteg sok istenek, így hát az istenség nem egyedi.
2023. máj. 23. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!