Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Ha létezne magzati korban...

Ha létezne magzati korban elvégezhető olyan genetikai vizsgálat, ami kimutatja hogy a gyerek nem cisz hetero, akkor a keresztények az abortusz mellett, vagy az ellen kampányolnának?

Figyelt kérdés

2023. ápr. 10. 11:21
1 2 3 4 5
 31/45 anonim ***** válasza:
35%
2023. ápr. 11. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/45 anonim ***** válasza:
41%
2023. ápr. 11. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/45 anonim ***** válasza:
13%
Gaines .000 mp pontosan érkezett célba egy alkalommal egy férfi (transz) uszoval. A férfi kapta a díjat. Diszkréten azt mondták neki, azért mert támogatni kell a transzokat a női versenyekben! Többen sírva öltöznek mert a magukat most nőnek mondo középszerű férfi úszók direkte mutogatják magukat az női öltözőben.
2023. ápr. 11. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/45 Demion ***** válasza:
97%

#30 "pont a tényekről gőzölnek be. A hazugságoktól maradnak nyugodtak"


Érdekes, én ezt pont bigott hívőknél figyeltem meg.

2023. ápr. 11. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/45 anonim ***** válasza:
95%

🤦🏻‍♀️ Istenem gyere le a mennyből....az abortusz az egy szükséges rossz, amibe csak és kizárólag az arra kényszerülő nőnek van joga eldönteni, hogy marad e az embrió, vagy sem, és amennyiben a megadott határidőn belül van, az orvos elvégzi a beavatkozást.



Ha valaki nem kívánt módon esik teherbe, akkor annak mindegy, hogy az embrió felnőtt ember korában kivel bújik ágyba, vagy hogy milyen neműnek érzi magát.



Viszont ez hiába az anyaméhben fejlődik ki, jobbára felnőtt emberek nagy részéről se tudod megállapítani egy kép alapján, hogy melegek e.

2023. ápr. 11. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/45 anonim ***** válasza:
15%
34: gondolom a te szemüveged törött, mivel eleve pejoratív jelzőt használsz. Ha érzelmileg közelitesz meg valamit, sose leszel objektív.
2023. ápr. 11. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/45 anonim ***** válasza:
96%

36

"Ha érzelmileg közelitesz meg valamit, sose leszel objektív."

Ez rád is érvényes.

2023. ápr. 12. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/45 anonim ***** válasza:
15%

37: én ezt a témát sem közelítettem meg érzelmileg.


Rád vonatkozóan viszont: ha más érzelmileg feldúlt, az nem negálja a te érzelmi feldúltságodat, bárhogy mutogatsz másra és nem leszel tőle hiteles vagy objektív. Csak elveszítesz minden vitát, ami tovább fog frusztrálni.


Nézd meg a fentebb mellékelt cikkek tényeit és fogadd el a valóságot.

2023. ápr. 12. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/45 anonim ***** válasza:
81%

Engem semmilyen módon nem érint ez a vita.


Néztem amiket küldtél és olvastam a válaszaid. Gondoltam rámutatok, hogy nem épp az objektív valóság amit képviselsz de nem veszed észre magad.

Erre az eredményre számítottam de kíváncsi voltam, ezért kipróbáltam mi lesz az eredmény.


Nekem csak erröl szólt az a válaszom.

2023. ápr. 12. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/45 anonim ***** válasza:
0%
Tehát még egyszer: a tények a linket cikkekben vannak.
2023. ápr. 12. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!