Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lehet hogy túlgondolom az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet hogy túlgondolom az érzéseket?

Figyelt kérdés

Már több mint fél éve együtt vagyok a barátnőmmel, aki nemcsak szép és aranyos, de okos is, és nála nem találtam megértőbb (hozzám való) lányt. Viszont adott egy helyzet, a távolság...

Sajnos másik városban lakunk és így maximum hétvégén tudnánk találkozni. Azt mondta nekem hogy inkább találkozzunk 2 hetente, mert egyik hétvégén velem lenne, a másikon pedig a családjával, ismerőseivel.

Volt olyan hogy egymás után 3-4 hétvégén taliztunk, de olyanra is volt példa hogy 3 hétig nem láttuk egymást. Ez a "kötelező" 2 hetente ez nagyon bánt engem és fáj hogy nem lehetek vele. Ezt már kismilliószor átrágtuk, volt veszekedés is, de mindig az volt a vége h 2 hét. Agyilag felfogtam hogy van rajtam kívül is élete, ez nyílvánvaló, csak a szívem nem tudja azt megérteni azt hogy NEM.


Tudtok esetleg valamivel, valahogy segíteni?


Próbálok nem rá gondolni hogy ne legyen annyira rossz, de egyszerűen nem tudok nem rá gondolni minden egyes nap minden egyes órajában. Egyszóval SZERETEM ŐT.


A segítő válaszokat előre is köszönöm!



2023. márc. 17. 18:03
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha ennyire görcsösen rá van mozdulva a családra, én felajánlanám:


Péntek délután, mondjuk szombat délig. Így találkozhattok hetente.

2023. márc. 17. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Bármint ezt egy 2 napos talinak szántad?
2023. márc. 17. 18:21
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Pontosabban egy félnapos és egy délutános.
2023. márc. 17. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Az ottalvást nem nagyon engedik, és csak úgy tudnék menni vagy ő jönni, hogy reggel megy délután jön, mivel csak így van busz.
2023. márc. 17. 18:48
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Áhh, hát ezt nem mondtad...
2023. márc. 17. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
43%
A távkapcsolatnak semmi értelme. Ebből nem lesz semmi. Az együttjárás nem kéthetenkénti találkozásról szól.
2023. márc. 17. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Azt tudom javasolni, hogy az "üres" hétvégéken legyen valamilyen hang vagy videóhívás. Ez talán megoldható, és talán valamivel több, mint a semmi.
2023. márc. 17. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Igen, valóban néha szoktunk beszélni, de nem nagyon szeret, és nem csak velem, szülrivel/barátaival is inkább messengeren.
2023. márc. 17. 21:32
 9/10 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem az legyen a kövi lépcsőfok, hogy az együtt alvást elérjétek.
2023. márc. 17. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Huu ez de nyálasnak hangzott. De lényeg a lényeg, neked nem való a távkapcsolat. Ha sikerülne is megoldani a heti találkozót egy idő után az sem lenne kielégítő, egyre több veszekedés, eltávolodtok, szakítotok. Lehet az lenne a legbékésebb megoldás ha még ezelőtt szakítasz. Legközelebb meg bele se kezdj távkapcsolatba.
2023. márc. 18. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!