Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Ha megjelenne előtted emberi...

Ha megjelenne előtted emberi akakban és azt mondaná, hogy ő Isten. Milyen bizonyítékot kérnél tőle, ami minden kétséget kizárna benned?

Figyelt kérdés

2023. máj. 18. 17:20
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

Őszinte leszek.

Semmivel nem tudna teljesen meggyőzni, arról pedig főleg nem, hogy bizonyos vallás istene.

Viszont szerintem ha egy három omni istenről beszélünk és szeretne meggyőzni engem, akkor szerintem megtehetné,hogy csak úgy "megvilágosítaná az elmémet" és beláttatná létezésének tényét.

2023. máj. 22. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

Előző vagyok.

Viszont ha mindent sokkal jobbá tenne és igazán nagyszerű hellyé tenné a világot, bár nem lennék megbizonyosodva,hogy ő Isten, tisztelném és ha szerethető akkor szeretném.

2023. máj. 22. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
0%
Bizonyítsa be orban ,hogy nem műanyag!
2023. máj. 23. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!