Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Ha Isten korlátozná a Sátán...

Ha Isten korlátozná a Sátán működését, a Sátánt, akkor több ember üdvözölne?

Figyelt kérdés
2023. jún. 11. 11:06
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
0%

" De, hogy van arcod még kereszténynek nevezni magadat ha még ennyit sem tudsz a Bibliából. Biblia szerint TE NEM ÍTÉLHETSZ EL SENKIT."


Mert kit ítéltem én el? Az ha valakinek tükröt tartasz még nem egyenlő azzal, hogy el is ítéled.

Legfeljebb az illene rám hogy ne vegye észre más szemében a szálát akiében ott a gerenda.

Csak hát ez esetünkben meg pont nem illik rám.



"A kígyó itt te vagy aki kereszténynek mondja magát közben pedig csak viszályt szítasz és egyáltalán semmi fogalmad nincs arról mit képviselt Jézus."


Mert most meg az a bajod hogy ateista nem kerülhet a Mennyországba. Azért nem vagyok keresztény? Hát nehogy már még egy ateista mondja meg hogy mi keresztények hogyan értelmezhetjük a bibliát. Az nem neked készült hanem nekünk keresztényeknek. Semmi közöd a bibliához. SEMMI! MÉG CSAK AHHOZ SINCS JOGOD HOGY EGY MONDATOT IDÉZZ BELŐLE!!!!!


Ha te annyira tudnád mit képviselt Jézus akkor hinnél benne!


Hiába nyekeregsz itt nekem, ATEISTA NEM MEHET A MENNYORSZÁGA!!! NEM FOGOD FEL? A te fajtád nem kell Istennek.



"Hát ha számodra egy hatalomféltő, gyermekgyilkos, háborús bűnös ilyen képet mutat, akkor erősen megkérdőjelezhető vagy az értelmi képességed, vagy a morális képességed, vagy a Biblia ismereted."


Mi van Darkmoon80? Nincs már kivel vitázni? Legalább 1000x lefuttattad már itt ezt a gagyi érvedet, a kutya se vevő már rá. Ráadásul még ki is jelented hogy aki nem ért veled egyet az hülye.


Árulj már el nekem valamit? Miért nem a keresztény feleségeden kéred ugyanezt számon? Mert előtte meg kussolsz az ilyenről! Ne itt éld már ki máson a frusztrációdat.

2023. jún. 13. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 Darkmoon80 ***** válasza:
100%

:-)


Ideje lenne bevenned a napi bogyót és megtörölni a habzó szádat...

2023. jún. 13. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
100%
EZ az ember nem keresztény. Ez csak le akarja járatni a keresztényeket és a kereszténységet.
2023. jún. 13. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a 31es válaszoló vagy egy rettentően frusztrált ateista vagy egy sátán imádó.
2023. jún. 13. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 Paczalos István ***** válasza:
76%
Sátánnal egy baja van az Istennek, mit autoriter főnöknek: Az belepofázott, és elmondta a véleményét a munkáról. Ráadásul a hülye embercsíráknak adta a gondolat szabadságát. Ezt a főnök nem tűrte, és a gondolkodó alkalmazottak ki is rúgta a munkahelyről (Édenből)
2023. jún. 17. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:
100%

István


Az elmélet szép, de ha Istennek bármi gondja lett volna a Sátán ténykedésével akkor bármikor megtudta volna oldani a gondott.


Sőt a hatalma miatt már azt is megtudta volna akadályozni a szabad akarat megsértése nélkül is, hogy a gond kialakuljon.


Így értelmetlen Lucifer lázadásának története és az ember megkísértésének története is. Kívéve ha Isten akarta, hogy így járjon el a Sátán. Akkor pedig semmi gondja nincs vele az egyik megbízható dolgozója csak.

2023. jún. 17. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim válasza:
100%

A vallásnak nem a szeretet és a valahova tartozás lenne a lényege? Olvasom itt a kérdés alatt a hozzászólásokat és bakker egy szemernyi tisztelet és kedvesség nem szorult egyes hívőkbe és nem hívőkbe az ellentétes véleménnyel rendelkezőkről...

Személy szerint én nem akarok egy olyan vallás tagja lenni, ahol szó szerint csak a templomban szeretik egymást a hívők nagy része...

2023. júl. 9. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!