Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Szerintetek el jön az idő,...

Szerintetek el jön az idő, amikor a Vatikán Levéltárából kiderül az a rengeteg titkolózás?

Figyelt kérdés
kíváncsi lennék rá, hogy milyen titkokat rejt az a rengeteg kézirat.

#titok #Vatikán #levéltár #kiderül az igazság #Vége a sok burkolt történelmi háttérnek
2023. júl. 11. 22:08
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
36%
Semmilyen titok nincs.
2023. júl. 11. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
73%

#1

Honnan az információ?

2023. júl. 11. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
92%
Egyet már átadott nekünk Ferenc pápa, meg is erősítette.
2023. júl. 11. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
86%

Ó engem már nagyon foglalkoztat, hogy még is mi az ami köré ekkora misztikum nőtt. Biztosan van alapja, csak még is mennyi az az annyi (nemesfém) és világtörténelmi érték, ami ott van. Olyan lehet mint egy British Museum, szóval biztos van ott olyan, ami azért érdekes, mert eddig nem láthatta a nagyvilág, de nem azért, mert titkokat rejtene előlünk.


A kéziratok jórésze szerintem csak olyan hipokrit irat, amit anno nem akartam beletenni a könyvek könyvébe.


Szerintem konteosoknak iszonyat nagy csalódás lesz (mondjuk sok konteo alapanyag lesz a nagy leleplezésből, eleve az okát és a mikéntjét lehet majd firtatni, meg ugye ami előkerül ahhoz lehet majd meséket kanyarítani...), az átlag embereknek meg már most sem ütné meg az ingerküszöbét.

2023. júl. 11. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
39%
4-es válaszhoz még annyit, hogy engem az foglalkoztat, hogy mégis mennyivel kisebb az a bolha, mint az elefánt:D
2023. júl. 11. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
20%
Ha azoknak a bizonyos titkoknak csak a tizede kiderülne, akkor az emberek azzal a vas tárgyal vernék agyon a vatikáni klérust, ami éppen a kezük ügyébe kerül!
2023. júl. 11. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
13%
2023. júl. 11. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
75%
Titoknak épp nem nevezném ami ott van, csak valami iszonyat mennyiségű feldolgozatlan irat létezik, amibe akár évszázadok óta bele se nézett senki. Valószínűleg át kellene írni pár történelem könyvet. A mindenkori pápának viszont van egy személyes széfje, aminek a tartalmát csak ő ismerheti, na AZ érdekelne!
2023. júl. 11. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim válasza:
9%

Ez már nem titok,mert pár hónapja az összes tv-ben az esti híradókban mondták be.

A Vatikán a Nasa-val közösen készíti elő azt a projectet hogy a lakosságnak hogyan készítsék elő, hogy a földönkívüli lények már évezredek óta látogatják a földet.

Erről a hivatalos álláspont elkészítése végett, egyházi vizsgálóbizottság is megalakult.

Hogy a jelenlegi vallást hogyan befolyásolja.

2023. júl. 11. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
69%
Engem az érdekelne, hogy ki és hogyan bizonyítaná, hogy a nagyközönség elé tárt iratok valóbban tartalmaznak-e mindent ami a birtokukban van és nem rejltették-e el egy részét vagy semmisítették-e meg.
2023. júl. 12. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!