Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Szerintetek el jön az idő,...

Szerintetek el jön az idő, amikor a Vatikán Levéltárából kiderül az a rengeteg titkolózás?

Figyelt kérdés
kíváncsi lennék rá, hogy milyen titkokat rejt az a rengeteg kézirat.

#titok #Vatikán #levéltár #kiderül az igazság #Vége a sok burkolt történelmi háttérnek
2023. júl. 11. 22:08
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
34%
Nem, én a realitásokban élek és ostoba konteós elméleteken max röhögni tudok, bár némelyik annyira együgyű és ostoba, hogy még nevetni se nagyon, inkább csak szánni a kitalálóit és azokat is, akik elhiszik. Sok az ostoba ember..
2023. júl. 21. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
20%

#31

Ne haragudj, ismered te a szavak jelentését? Tudod egyáltalán, hogy mi a 'konteó'?

Mégis, mi a konteó abban, hogy a homoszexuálisok úgy élhetnek, ahogy nekik tetszik, akár melegek, akár leszbikusok és az az erkölcstelen, aki ezért negatívan viszonyul hozzájuk?

Vagy hogy a négereket és az indián őslakosokat kizsigerelni, kihasználni még az egyháztól is bűnös tettnek minősül, vagy hogy senkit nem érhet hátrányos megkülönböztetés azért mert nő?

Ezek egyszerű erkölcsi kérdések, amelyek az elmaradott ókorban, amikor a Bibliád íródott a sok embertelen eszmével, még nem léteztek, de már nem az ókorban élünk, az értelmes és erkölcsös keresztények is elismerik és betartják őket, csak az erkölcstelenek nem.

2023. júl. 21. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
20%
Persze, hogy tudom. Például konteós elmélet, amikor nem létező iratokról írsz és abban olyan dolgokat feltételezel, amik nincsenek.
2023. júl. 21. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
64%

Honnan tudod, hogy nincsenek?

Éppen azért írtam ilyeneket, mert az Egyház természetes könnyedséggel ítélt máglyahalálra pederasztákat, de nem kell ilyen drasztikus iromány, elég, ha kedvezőtlenül nyilatkozik valaki a homoszexuálisokról, márpedig tudtommal sokáig ezt tette a Vatikán.

A többit is rendszeresen és következetesen a keresztény egyház számlájára lehet írni és régebben ez jelentéktelen dolognak számított, így nagyon is könnyen lehet ilyen tartalmú írás, de ezeket amúgy is csak példának hoztam fel, egy csomó minden lehet ott még ezeken is kívül, hiszen a keresztény eszmeiség még a rabszolgatartás korában született, amellyel a kereszténység remekül megfért, így menthetetlenül elavultnak számít az az erkölcs és ezt úgy veszem észre, csak te nem fogod fel, minden értelmes ember azonnal megértette, akik korábban hozzászóltak.

Úgy sejtem, hogy beteg és erkölcstelen dolognak tartod mondjuk a homoszexualitást, pedig akkor sajnos te vagy a beteg és erkölcstelen.

Ezt heteróként mondom, de mit lehet tenni, ez a mostani és a jövőbeli morál.

Nem az ókorban élünk!

De meguntam már a veled való értelmetlen vitát, de jobb ha tudod, hogy a nagyvilágban az elavult erkölcsök ellen törvény is van, nem csak a megvetéssel lehet az ilyeneket büntetni, hanem súlyosabb esetben akár még börtönnel is.

2023. júl. 21. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
19%
A 28 egy futóbolond. A melegek és a leszbikusok az erkolcstelenek. Nem kell bedőlni az LMBTQ propagandának.
2023. aug. 2. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!