Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Az Iszlámnak melyik az igazi...

Feketeruhasember kérdése:

Az Iszlámnak melyik az igazi egyetlen fajtája és értelmezése?

Figyelt kérdés

Melyik az amelyikben nincsen olyan meg engedve hogy pl a házasság törő asszonyokat nem bűn megölni? Vagy hogy az erőszak miatt fogant gyermeket meg lehet ölni büntetlenül ha azt vallja a szülő hogy a szégyen miatt tette?


Természetesen nem vagyok vallás szakértő, de ilyesmiket olvastam erről a vallásról. De sokszor megfigyeltem hogy amikor ilyen kritika hangzik el akkor valaki oda írja hogy "ez nme is igazi iszlám"


Na de akkor melyik? Valaki elmagyarazná?


2023. szept. 21. 16:59
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
Jól látod. Sátáni az igazi.
2023. szept. 21. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 A kérdező kommentje:

"Jól látod. Sátáni az igazi."


Nem el poénkodni kell a kérdést hanem válaszolni..

2023. szept. 21. 17:44
 3/31 anonim ***** válasza:
37%
Provokálsz?
2023. szept. 21. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 A kérdező kommentje:

"Provokálsz?"


Őőhm... Nem?


Neked mi bajod?

2023. szept. 21. 18:56
 5/31 anonim ***** válasza:
A salafi az eredeti iszlám, amit Mohamed és a sleppje gyakoroltak.
2023. szept. 21. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
Az a nő akit megköveznek paràznasàgèrt, megszenvedi. Szerintem, egy kövezès kellemesebb mint örök élet a tűzben. Nemde? Gyermeket megölni pedig tilos vallástol független!!!! Nincs jogunk egy ártatlan gyermektől elvenni az esélyt!
2023. szept. 22. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
Te biztos valami sátánista vagy egy barom ateista vagy aki provokàlni jött.
2023. szept. 22. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 A kérdező kommentje:

"Gyermeket megölni pedig tilos vallástol független!!!! Nincs jogunk egy ártatlan gyermektől elvenni az esélyt!"


Természetesen vallástól függetlenül igen, de a kérdés pont a vallás szempontjából szól. Bár az iszlámban a vallás és a világi törvények kB egy és ugyanaz. De ezt most hagyjuk. Szóval igen a vallás felől kérdeztem, nem a világi törvények értelmében. Felesleges 5 felkiálltó jellel írkálnod nyugodjal le. Az iszlamrol akarok beszélni.



"Te biztos valami sátánista vagy egy barom ateista vagy aki provokàlni jött."


Most hogy ezt telejsen felesleges okoskodást és kötekedest lenyomtad, eltakarodnál más kérdéshez trollkodni, vagy normálisan megpróbálsz válaszolni.

2023. szept. 22. 18:35
 9/31 A kérdező kommentje:

"Az a nő akit megköveznek paràznasàgèrt, megszenvedi. Szerintem, egy kövezès kellemesebb mint örök élet a tűzben. Nemde?"


Szerintem én ha nő lennék, inkább a túlvilágon tegyék mérlegre a tetteimet és csakis egy isten(ebben a kontextusban mindegy melyikrol van szó) itelkezzen felettem minthogy emberek kövezzenek meg. Szerintem ez beteges dolog.

2023. szept. 22. 19:02
 10/31 anonim ***** válasza:
Tisztázzuk hogy a házasság törő asszonyok halálra kövezése nem iszlám szerinti büntetés. Ez a Biblia előírása. Erőszak miatt fogant gyermeket pedig az iszlám szerint tilos bántalmazni.
2023. szept. 23. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!