Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Azért ennyire erős az iszlám,...

Azért ennyire erős az iszlám, mert az igazi vallás és Isten szava?

Figyelt kérdés

A keresztény vallás egy harmatgyenge semmi, amivel bármit meg lehet tenni.

Istent büntetlenül akárki káromolhatja, és a keresztények ezt hagyják.

Rájuk lett parancsolva hogy kötelező a melegeket imádni, még nekik is és ők úgy tesznek, pedig a bibliájuk teljesen mást mond.


Egy ilyen gyenge vallást én nem követek tovább.


Ezzel szemben a muszlimoknak van tartása, ők nem tűrik, hogy Allahot káromolják, nem tűrik hogy az iszlámot oly módon megalázzák mint ahogyan azt a keresztények teszik.



2023. márc. 25. 15:16
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/152 anonim ***** válasza:
100%

Nem.

Egyrészt ha ez így lenne, akkor szerinted a történelem folyamán folyamatosan változott, épp melyik az igaz vallás?

Másrészt semmiféle parancsolás nem történt.

Harmadrészt nem mást, hanem pontosan azt tanítja a Biblia, hogy mindenkit szeress.

2023. márc. 25. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/152 anonim ***** válasza:
89%
Rossz hírem van, ha homofób vagy, akkor a kereszténység tényleg nem a te vallásod, Jézus nekünk azt tanította, hogy mindenkit szeretni kell.
2023. márc. 25. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/152 A kérdező kommentje:

A keresztény hamarosan senki vallása sem lesz. A statisztikák kimutatják, hogy számuk egyre csökken, míg a muszlimoké egyre növekszik a világon.

A kereszténység hagyta, hogy az ateizmus legyőzze! Egy ilyen gyenge vallás egészen biztos hogy nem Istentől származik.

2023. márc. 25. 15:57
 4/152 anonim ***** válasza:
15%
Keresztényből lettem muszlim. Erősen vallásos voltam mindig is, ezért elkezdtem kutatni isten után. Az Iszlámban talàltam meg a békét és az igazságot.! 22/N
2023. márc. 25. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/152 anonim ***** válasza:
78%
Túl sok Andrew Tate videót néztél incelkém.
2023. márc. 25. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/152 Jégszív ***** válasza:
97%

NEM.

Azért, mert olyan híveket talál meg, akik könnyebben befolyásolhatók, azaz FANATIZÁLHATÓK.


#4. Nem zavar, hogy a nőket hogy kezelik? Vagy odáig még nem jutottál el a szent Korán olvasása közben?

2023. márc. 25. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/152 anonim ***** válasza:
96%

#3

Nem tudom milyen statisztikákat olvasol, de a keresztények száma folyamatosan nő :)

Bár ha csökkenne se jelentene semmit, mindenki szabadon dönthet Krisztus mellett, vagy éppen ellen.


"A kereszténység hagyta, hogy az ateizmus legyőzze!"

Jézus is hagyta, hogy ti megöljétek, pont ezzel aratott felettetek diadalt. :)

2023. márc. 25. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/152 anonim ***** válasza:
23%
Ramadan Kareem minden kedves muszlimnak !
2023. márc. 25. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/152 anonim ***** válasza:
27%

6: a vallás és a kultúra két különböző dolog. Egy férfi, aki az iszlám alapjain kezeli a feleségét, az a nő egy királynő! :) És itt zárjuk is le, én sem megyek bele mit csinálnak a keresztények, mert egy hal miatt nem ítélheted el a tengert !!!

Kedves 8-as köszönjük :)

2023. márc. 25. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/152 anonim ***** válasza:
95%
Isten vallása lenne az, ahol "parancsba adták", hogy terrorakciókat kell elkövetni ártatlan emberek ellen?
2023. márc. 25. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!