Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Ha tehetnétek, akkor a kommuni...

Ha tehetnétek, akkor a kommunizmust vagy a nemzetszocializmust vezetnétek be Magyarországon? Miért?

Figyelt kérdés
2010. okt. 20. 17:54
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Kommunizmust,az azt építő rendszer életképesebbnek nézett ki. Azt azért nem viselném el, ami 1944-45 fordulóján volt. Tudom, hogy hadiállapot volt, de azért azt nem szeretném. Persze a válaszom arra vonatkozik, HA mindenképpen választani kell. Ilyen választási kényszer viszont szerencsére nem lesz. Ha mégis, akkor sem leszek azok között, akik ebben döntenek, mert kicsi ember vagyok. Én az egyszerű nép egy tagja leszek, aki majd elszenvedi ami történik. Maximum lázadok ellene vagy emigrálok.
2010. nov. 3. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim válasza:
nemzetszocializmus
2011. nov. 5. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 NS4EVER válasza:
nézd a nevem.....
2012. ápr. 18. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!