Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Amikor Mihály Arkangyal...

Amikor Mihály Arkangyal harcolt és legyőzte Lucifert milyen fegyvert használtak?

Figyelt kérdés
Talán kardoztak egymással? Vagy esetleg volt gépfegyverük és egy tűzharcban rendezték le? Vagy esetleg olyan fegyvert használtak amit az emberiség eddig még nemvolt képes feltalálni?

dec. 9. 21:03
 1/10 anonim ***** válasza:
Winchester
dec. 9. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
De most viccen kívül kérdezem. Ha kardokkal harcoltak, akkor hülyeség mert még az ember is tudott lőfegyvereket feltalálni, pedig az angyali lények felsőbbrendűek és sokkal okosabbak az embernél.
dec. 9. 21:24
 3/10 anonim ***** válasza:
dec. 9. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
xD Na már bánom, hogy megkérdeztem.
dec. 9. 21:49
 5/10 anonim ***** válasza:

Nyilván Jézusnak nagyobb a hatalma, és az ereje, mint Sátánnak, hiszen Isten feljebb magasztalta, mint mielőtt elvégezte a messiási feladatát.

Tehát Isten után, Jézusnak mindenkinél nagyobb ereje van.

Emberileg, én személy szerint úgy képzelem, hogy "birkóztak".

Ez abból a Biblia versből ered, amikor Jákob pátriárka egy angyallal küzdött egész éjjel.

Nekik nincs szükségük "fegyverre".

dec. 9. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Mivel nincs fizikai testük ezért hiába kardoztak volna, a penge áhatol rajtuk sérülést nem okozva.

Mindketten rendelkeznek tudattal és mindketten a tudatmódosítást használják fegyvernek. Talán egymás ellen is így küzdöttek.

dec. 10. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Énekeltek.
dec. 11. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Vagy rappeltek. Lehet, hogy egy rapcsata volt.
dec. 11. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Non plusz ultra válasza:
0%
Az angyalok felsöbb rendű lények,miért kell még felsöbb fokozó,hogy ARKanyal és nehogy azt mondja valaki az agyalokat tömöritő vezetöket hívták arkangyaloknak,mert ez butaság.A vezetöket az öregek tanácsa irányitja akik nagy tudásuak nagy élet tapasztalattal és elfogulatlanok minnél fejlettebb egy civilizáció annál több törvényre van szükség a törvények száma, minösége mennyire betarható az életben és ezeket számonkérik, vezetik a helyes úton és szerintem akik vétkeztek a törvénnyel ők a bukott angyalok és valami féle szankcióval jár egy darabig,hogy tanuljanak a hibájukból és legközelebb körültekintöbb legyenek.Tehát kemény törvények lehetnek és ,ha elhagyják a bolygójukat még fokozatossabban be kell tartani a törvényüket és szerintem egyetlen kibuvó lehet a számonkérésnél ,ha az illető betudja bizonyítani valahogy amit tett azt a fajfentartás miatt tette.Legalább is ,ha belegondolom magam ebbe az idősikba egy modern korban én így csinálnám.Nem hiszem az ottani nők nagy háziaszonyok lennének ,mert minden gépesítve lenne ,de a nők az egészségügyben vagy ahhoz kapcsolódó intézmenyekben dolgozhatnak,mert nekik nagyobb empátiájuk van és a nők többféle megfontolt dologból hoznak döntéseket ez most is így van és ez az evolució során így is marad.Söt még azt is megmerem kockáztatni,hogy nyílt téren tilos lehet a fizikai kontaktus és a köszönés máshogy történhet nem higénikus nem esztétikus a kézfogás egy modern korban,de a zárt falak mögött mi történhet az más lapra tartozhat.A szankció lehet például a creditkard kártya limitálása ,de a kártyán nem kell pénznek lennie ezen szerintem mindenki kiakadt ,mert pont ez a lényege a bankkártyának.Nem kell pénznek lennie rajta nem kell pézeket nyomtatni nem kell megsemisiteni öket mikor tönkre mennek így nem bacillus hordozó a pénz elég annyi az ottani munkáltató jogalap folytonoság legyen minden hónap elején aktiválja a kártyákat semminek nincs ára csak termékek és szolgáltatások vannak és egy modern korban nincs felhalmozódás ,mert nincs értelme mindig mindent meglehet kapni.Nincs külömség ,hogy tévét ,bútort ,ételt szolgáltatást veszel vagy helyváltoztó berendezést veszel mondjuk ezek biztos korlátozva lennének mennyi idő múlva vehetnének ujjat valahogy így nézne ki a népjóléti társadalom!Szerintem evvel a renszerel sokat meglehetne spórolni a gazdaságnak, de nem pénzt ,mert az nincs ,de nyersanyagot és az egyének hamar megszereznék az élethez való tárgyakat és már fiatalon jó minöségben élhetnek nem volna probléma jól szociálodnának az egyének a kizsákmányolás fogalma megszünne csak pozitiv dolgok lennének,ha eltünne a pénz a gazdagok szegényednének egy kicsit a szegények gazdagodnának egy kicsit nem volna nagy külömség köztük és talán nem nézné le az egyik a másikat sem és így tartalmas életet lehetne élni és ha jön a vég talán könnyebben ellehet fogadni és a nyugottság a gyerekeim bizronságban vannak amikor én mint egyén már nem létezem!Ez csak álom sajnos a mi civilizációnk nagyon messze van ettől és egyre távolabb, mert a tendencia mást mutat rossz után mégrosszabb jön.
dec. 12. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Non plusz ultra válasza:
Szerintem a fegyverek használata az angyaloknál lézer,de ők soha nem támadnak csak védekeznek okosak és tisztelik mindenfajta életet tehát nem akarják minden áron megölni az ellenfelüket és még az is lehet telepátiával tudják mit akar az ellenfél olvasnak az agyukban és lebeszélik róla.
dec. 12. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!