Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Az " Isten gyermekei " akiket...

Az " Isten gyermekei " akiket keresztényeknek is hívnak, miért nem fogják föl, hogy ők IS, tönkreteszik a világot a 2000 éves ősrégi másolt vallásukkal?

Figyelt kérdés
Abortusztilalom, lmbtq ellenesék, eutanázia tilalom...
márc. 14. 19:09
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Nem vagyok homár, ember vagyok.
márc. 14. 21:58
 12/20 Lucifer-666 ***** válasza:
67%
#13 vigyázz hogy beszélsz a nejemmel, tudd hol a helyed keresztyén!
márc. 14. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
11%

10

"Pedig mások megértése egy nagyon fontos cselekedet."


Ezt beszéld meg az Életadóddal, aki nem fog saját maga ellen beszélni.

Lefektetett egy alapelvet, aki azt figyelmen kívül hagyja, annak következményei lesznek.

Ezen pedig soha nem fog változtatni, hiszen van egy elhatározása, ami miatt a saját nemükhöz vonzódok, nem tudnak ezzel összhangban élni.

Az elhatározása pedig az emberek szaporodása.

márc. 14. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
de hát nekem Kelemen Anna dögös, elmennék vele az ágyamban. Ennyi bizonyíték nem elég ítélkező 13-as???
márc. 14. 22:22
 15/20 anonim ***** válasza:
0%
Lucifer ugye tudod, hogy tilos több felhasználói fiókkal fórumozni itt?
márc. 14. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
15# Mindenestre te remélem nem szaporodsz..
márc. 14. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
Én másik vagyok. De komolyan.
márc. 14. 22:56
 18/20 anonim ***** válasza:
14%

18

Elkéstél a rossz kívánságoddal.

Szeretett lánygyermekem az idén 36. éves.

Ilyet pedig az ellenségemnek sem mondanék, vagy kívánnék.


Az átok pedig visszaszáll...

márc. 15. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
81%

"Ezt beszéld meg az Életadóddal, aki nem fog saját maga ellen beszélni."

Empátiára, kedvességre és jóságra neveltek a szüleim. Nem kell megbeszélnem velük semmit.


Csavarhatod akárhogyan de a természetben több helyen is előforduló, emberektől független homoszexualitás természetes.

Arról nem is beszélve, hogy attól még, hogy valami nem természetes nem lesz egyből rossz. Temérdek nem természetes dolog mentette már meg rengeteg ember életét. Az orvoslásban használt eszközök sem természetesek.


"Az elhatározása pedig az emberek szaporodása."

Ajánlanám, hogy nézz meg pár természet filmet és tudakozódj. Egy faj fennmaradását, szaporodását nem csak azzal lehet támogatni, hogy ha mindenki szaporodik. Arról nem is beszélve, hogy ha annyira végtelenül fontos lenne a szaporodás akkor tervezhette volna az embert olyanra, hogy nehezebben veszítse el a szaporodó képességét.

Esetleg szerinted ők is bűnösök mert nem tudnak szaporodni? De ha valaki nem akarja tovább adni az akármilyen például genetikai betegségét és ezért nem vállal saját gyereket akkor ő is egy borzalmas ember? Hiszen szerinted minden a szaporodás. Tenyésszük az embereket.

márc. 15. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
Az én életadóm a szüleim, és a természeti istentelen törvények!
márc. 15. 08:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!