Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Jézus megvallja az atyjának,...

Jézus megvallja az atyjának, hogy hazudott az embereknek a Jn 11 42-ben?

Figyelt kérdés
„Atyám, hálát adok neked, hogy meghallgattál. Tudom, hogy mindig meghallgatsz. Csak a köröttem álló nép miatt mondtam, hogy higgyék: te küldtél engem.”

máj. 12. 00:45
1 2 3
 21/30 A kérdező kommentje:

20


Nem tudom mit értelmeztél újra félre! A történelem során számos embert temettek el élve.


A Biblia nem írja, hogy milyen módszert alkalmaztak a halál megállapítására, de az akkori módszerek nem voltak 100%-osak!

máj. 15. 19:20
 22/30 anonim ***** válasza:
22%

Semmit nem értelmezünk félre, amit te állitasz az kitaláció.


Mi viszont a forrásból indulunk ki.


Ha Krisztus a negyed napos Lázárt fel tudta támasztani, akkor miért ne tudta volna Isten a saját Fiát feltámasztani harmadnapra?

máj. 16. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
67%

22


Ez halandzsa!

Félreértelmezed a Bibliát és terjeszted a butaságot!

Isten nem támaszt fel embereket, hisz azzal saját akaratát bírálná felül! Isten nem ilyen gagyi, ő világot teremt! Nem pusztít, nem gyűjti a like-okat holmi bűvészmutatvány "feltámasztásokkal"!

Érdemes lenne elgondolkodni, kit is tartasz Istenednek!

Egy világpusztító, tömeggyilkos, gyermekgyilkos, vérszomjas fenevadat!

máj. 17. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
13%
Ekkora gyűlöletet a kereszténység ellen?!
máj. 17. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
65%

24


Szó sincs erről! Ezt a szót is csak te használod, hisz a szívedben él!

Jogod van isteníteni a gonoszt, szabadakarat van!

máj. 18. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
30%

24es előtti

Törölték a kérdező gyűlöletbeszèdét, csak veszekedni akart már csak, Istent gonosznak nevezve.

máj. 18. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
Kedves 23as muszlim hozzászoló. Megértem fájdalmadat, amit a palesztinokkal csinálnak, az valóban vérszomjas. De mint láthatod mind Izrael többsége és az USA politika szemben áll a kereszténységgel. Valahogy úgy tűnik te összemosni szeretnéd, pusztán azért mert a muszlimok offenzív hajlamuak...vagy inkább csak te vagy az.
máj. 18. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 IstenGyermeke1 ***** válasza:
0%

#23

Akkor mond meg, hogy mi történt akkor. A Szentírás világosan leírja, hogy az Úr Jézus feltámasztotta Lázárt, a naimi ifjút stb. Tehát, akkor ki értelmezi helytelenül a Bibliát?

Ezenfelül javaslom, hogy elmélkedj ezen az igehelyen: “Aki nem szeret, nem ismeri az Istent, mert az Isten szeretet.” (1Jn 4,8)

máj. 18. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
30%
Igen.
máj. 18. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
69%

28


Ha az történt, amit te állítasz, akkor Jézus Isten ellen dolgozott (az emberi halál Isten akarata), vagyis állításod szerint ő, vagyis Jézus a sátán!


Szerintem, lázár nem volt teljesen halott, csupán a mélyalvás állapotában valami szer miatt, aminek hatásának elmúlását gondosan kivárta Jézus! (a várakozás ténye fekete-fehéren ott áll a Bi liában)

máj. 19. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!