Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Az ateisták tudatlanok és...

Az ateisták tudatlanok és hazugságokat állítanak?

Figyelt kérdés

http://www.gyakorikerdesek.hu/kultura-es-kozosseg__vallas__1..


A kérdés feltevője szerint igen. A legjobb, hogy mikor írtam egy egyáltalán nem támadó választ, akkor is jelentette és letöröltette a válaszom, csak azért mert odaírtam, hogy ateista vagyok. Igazi keresztény hozzáállás nem? Modern inkvizíció.


2010. dec. 28. 23:01
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
100%
Ez baromság, az ateista épphogy nem állít olyant, aminek nincs észérvekkel meghatározó alapja. A belinket kérdező egy vallási fanatista, az ilyeneket nem érdekli semmi.
2010. dec. 28. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 anonim ***** válasza:
92%
Neki az az igazság, amiben ő hisz, neked az, amit te gondolsz a világról, és a kettő különbözik. A gond ott kezdődik, mikor a kettő szembekerül egymással.
2010. dec. 28. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 anonim ***** válasza:
100%
Már a kérdésből kiderül, hogy a kérdező egy nagyon primitív ember. Van sok nyitottabb hívő ember akik sokat tudnak a világról és elválasztják a tudományt és a hitet, de sokan erre képtelenek. Belőlük szektások és ÉRTEM-es/Discovery Institute-os senkik lesznik.
2010. dec. 28. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 A kérdező kommentje:
Jó, de ne írja oda, hogy kíméljük meg a tudatlanságunkról. Mintha bizonyítva lenne az ő verziója.
2010. dec. 28. 23:07
 5/46 A kérdező kommentje:
Miért is vagyok primitív?
2010. dec. 28. 23:09
 6/46 anonim ***** válasza:
100%

Nem te. A linkelt kérdés kérdezője primitív.

Bocs, ha félreérthető voltam.

2010. dec. 28. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 anonim ***** válasza:
Ez egy állatkert, arra való hogy kiéljék magukat az emberek, ne csodálkozz ezen.
2010. dec. 28. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 anonim ***** válasza:
Jah, a vallás és politika témaköröket nagy ívben kerülni érdemes.
2010. dec. 28. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 anonim ***** válasza:
Utolsó, nem értelek...miért? Olyan vicces néha egy-egy vita...:)
2010. dec. 29. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 Salx Narval ***** válasza:
Én is jól szórakozom ezeken az oldalakon.:D Mindig akad egy két emberke aki megnevettet.Persze azért érdekes dolgok is vannak.Mondjuk a tahókat, anyázókat, én sem szeretem, de hát nem muszáj mindent elolvasni.:D
2010. dec. 29. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!