Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Szerintetek milyen ez a gondolat?

Szerintetek milyen ez a gondolat?

Figyelt kérdés
Az Isten nem az embert teremtette meg hanem azt amiből kifejlődött így a Biblia se hülyeség meg az evolúció de
2011. jan. 18. 21:31
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

Hipotézis....hipotézis....hipotézis Mivel is támasztod alá ezt az igen "komoly" eszmefuttatást?

Sem nem hideg nem vagy sem nem hév, vajha hideg volnál vagy hév, de mivel lágy meleg vagy sem hideg sem hév kivetlek az én számból...

2011. febr. 5. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

Ezzel:


http://www.youtube.com/results?search_query=the+science+of+g..


A vallás és a tudomány között nincs akkora szakadék, mint gondolod. Valamint nem "langyos" a hitem Istenben, amiért elfogadom az ősrobbanást a dínókat és a 15 milliárd éves univerzumot. Ez kiolvasható a Bibliából is. Nem kötelező, de kiolvasható. Ez nem utólagos magyarázkodás, leszámítva a 15 millárdos érték kiszámítását, az összes elmélet a xi-xii századból való. Az ősrobbanár pontos leírása (Nahmenidész) és utalás az evolúció lehetőségére, mielőtt evolúció mint olyan létezett volna. Bocs.

2011. febr. 5. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

Nem adatott, hogy a legkevésbé is merészeljem a hitedet górcső alá venni, nem is teném.

Mutatok egy szerintem hév embert:


"Mert én is hatalom alá vetett ember vagyok, és vitézek vannak alattam; és ha az egyiknek azt mondom: Eredj el, elmegy; vagy a másiknak: Jövel, eljő; és ha szolgámnak szólok: Tedd ezt, azt teszi.

Jézus pedig ezeket hallván, elcsudálkozék ő rajta; és hátrafordulván monda az őt követő sokaságnak: Mondom néktek, ilyen hitet Izráelben sem találtam!"

2011. febr. 5. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!