Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » A Szent Szellemmel való...

A Szent Szellemmel való betöltekezés az nem csak tömeghipnotizáció inkább?

Figyelt kérdés
Hogy a Hit gyülekezete magához csalja az embereket, hogy ott az igazság, hogy pártolják a zsidókat?? Nem így van?
2011. márc. 13. 22:53
 1/8 anonim ***** válasza:
74%

"...magához csalja az embereket, hogy ott az igazság..."


Ha jobban belegondolsz, nem csak a hitgyüli, hanem az összes vallás így működik. Onnantól kezdve meg azt pártolnak, amit/akit akarnak.

2011. márc. 13. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
hát de énszerintem a zsidóknak van egy háttérhatalmuk, jelszóval: mindenkit zsidóvá tenni, akik nem állnak kötélnek rák meg mit tudjam én milyen betegségekkel, piacra dobott mérgező dolgokkal ritkítani.
2011. márc. 13. 23:02
 3/8 anonim ***** válasza:

A keresztény és a zsidó vallás nem ugyanaz. Egy zsidó miért akarná, hogy keresztény legyél? Nem értelek.


A szentszellemes dolgot pedig nem magyarországon találták ki, nem a hit gyületezetétől származik.


Betegségek, mérgező dolgok? Nem vagy te egy kicsit üldözési mániás?

2011. márc. 14. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 yuda ***** válasza:

Sosem értettem honnan szeditek ezeket a sületlenségeket a zsidókról: valami folyóirat, vagy paranoia, vagy ülsz otthon és jön egy gondolat?


Egyben biztos vagyok, akik ilyeneket terjesztenek, nemhogy ismernék a zsidókat, sőt hozzáteszem , valszeg egyet sem ismernek!


Komolyan kérdezem a kérdezőt és akárki mást, honnan szeditek ezeket az információkat? -saját véleményem, hogy nem normális elméből születnek, de tényleg érdekel...


Múltkor egy jobbikos ismerősöm azt találta mondani, minden bankár zsidó és világuralomra törekszenek- őt is kérdeztem, de azonkívül, hogy tuti biztos , hiteles forrásra hivatkazott, látszott rajta az elvakult konokság- ráhagytam, de szerintem értelmes ember nem mond ilyeneket, nincs mivel alátámassza, csak szegénységi bizonyítványt állít ki magáról a szokásos általánosításokkal és kirekesztettséggel. Kell valaki bűnbak a nyomorára, lelki gyötrelmére és a zsidótémát mindig elő lehet venni... szánalmas!

2011. márc. 14. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Jézus maga is utalt rá,hogy lesznek csalók,ún.álkrisztusok.és mivel nagyon ügyesen ,a szeretet nevében beszélnek,épp ezért nehéz őket felismerni.

Német Sándor okkultizmussal foglalkozik,és a szent-szellemmel való betöltekezés hipnotizáció.ő nem hatalmat ad az emberek kezébe,hanem a saját egocentrikus hatalmát gyakorolja felettük.ez ellentétes a Krisztusi életfelfogással.a kereszténység pedig csak ürügy,mert valamivel meg kell fogni az embereket,valójában tényleg zsidó.

2011. márc. 14. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem, csak az nem úgy működik, mint a Hit gyülekezete egyház gyakorlatában. A Szentlelket nem lehet kierőszakolni (ti. ezért ragaszkodnak önmagát közönyösítő szellem szóhoz), nincs szüksége arra, hogy ezerszer egy pár ájtatos követőt gyönyörködtesse, ennél - bocsi - a kereszténység sokkal többet jelent.


Egyszer történik meg ez, nem kell ezerszer lehívni, pláne, hogy az egész eszköz-oka egyetlen személy, ti. az alapító.


Kb. ilyen szellemiséggel kéne várni a Szentlelket:


http://www.youtube.com/watch?v=sVqalU2yKjI&feature=related


De ez így működik:


http://www.youtube.com/watch?v=eyXVjDyFtAk&feature=channel_v..

2011. márc. 14. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 dudiska ***** válasza:
Sajnos az ember olyan mint egy szivacs,mindent magába szív ami körülveszi,úgy mint a szivacs a vizet.Miért nem vizsgálja meg saját maga mi is az a szentszellem?Egyáltalán van-e ilyen,ha igen honnan jöhet,ki az aki megkaphatja?A Biblia Isten szava,benne van a válasz!
2011. márc. 23. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Kérdező!

Te aztán jól beletrafáltál! :) De és de!

Ha helyesen akarod imádni Istent, akkor valami normális helyen tedd... aki belinkelt videókat, azzal a hozzászólóval tökéletesen egyetértek.


Ja, és a Németh Sanyitól meg az egész gyülitől felfordul a gyomrom... :(

2011. máj. 18. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!