Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Az ember mikor teremtette az...

Az ember mikor teremtette az "Istent"?

Figyelt kérdés
2011. aug. 7. 20:55
1 2 3 4 5
 41/42 anonim ***** válasza:
Így már érthető.
2011. aug. 10. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/42 anonim ***** válasza:

Szép tőled,hogy törődsz az ember egészségével,de vedd észre,ez így nagyon egyoldalú.Hiszen az ember NEM csak test! Bajba vagyok mert majdnem leírtam azt a szót,hogy lélek,de nem tehetem,mert ezt a szót (s főként mit tartalmaz) nem ismered. TALÁN ha a szerelmet és a gyűlöletet említem,már gyanítod miről is van szó.

Hogy az ember milyen VADÁLLAT tud lenni (állatok bocsássatok meg) ,annak is irodalma van. Kár,hogy nem olvastad:MUSZADAG 40 NAPJA, Kínában"a HOSSZÚ MENETELÉS HADSEREGE". Japán is háborúzott Kínával,s hogy a nőket megerőszakolták már magábavéve borzalmas dolog,de hogy a mellüket mért kellett levágni...ez már maga az őrület.

És ez nemcsak régen volt így.Talán tudod mi volt a közelmúltban Norvégiában,most meg Angliában.

Keresztes háborúkról írsz és fel vagy háborodva. Képzeld én is. De ilye háború nemcsak keresztény szférában volt,hanem más vallásokban is volt,van.

A vallások,elsősorban a kereszténység épp a gonoszságról akarja lebeszélni az embert. ÉN IS TUDOM AZ EGYHÁZAK VÉTKEIT. Nem az egyház hanem az ember tette,amiért az az ember fog számotadni Istennek.

Nehogy azt hidd,hogy vádollak hitetlenségedért. Nem tehetem Valamikor én is abban a cipőben jártam. Ezért nem. Imádkozom azért,hogy Isten világosítsa meg előtted a most még sötét dolgokat.

Egyébként egyenesen a kérdésedre válaszolva,az itt vázolt borzalmakat szemelőtt tartva írom,olvastam valahol: "Akár Isten teremtette az embert,akár ember teremtette Istent,az embernek mindenképpen szüksége van Istenre."

2011. aug. 11. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!