Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Hívők! Ha egy átlagos ember...

Hívők! Ha egy átlagos ember valahonnan természetfeletti erõt kapna, akkor a szemetekben lehetne ő az egyetlen, igazi, létező Isten a Földön?

Figyelt kérdés
2011. aug. 29. 21:43
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem.


Mert rengeteg ilyen eset van ma is a világban, pl. médiumok, angyalok a Földön, próféták, akik nagy dolgokat visznek végbe, de a média ugye ezekről nem tájékoztat...

Úgyhogy nem hinném Istennek, csak jónak és Isten szolgájának. Még Jézus is azt mondta magáról, ne nevezzetek engem jónak, egy a jó az egyetlen Isten.

A másik, hogy Isten nem e világból való, ahogy Jézus is mondta.

2011. szept. 8. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

"Végső soron, ilyen vagyok én is. :)"


ezt az önbizalmat..

2012. ápr. 24. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
28%

Egy ember soha nem kaphat akkora természeti erőt amekkora a Teremtő erőknek van. egy részt mert az emberi lélek energia olyan leheletnyi amennyit a test és a sejtes élet elviselni képes vagy nincs akkora feszültsége se mint egy ceruza elemnek! az isteni Teremtő erőknek több ezer volt a feszültségük!!


az embernek lehetnek különleges adottságai örökléssel vagy valamilyen oknál fogva de soha nem lehet Isten se itt az életben se a halál után- mert akkor is csupán részévé válik az isteni erőnek, eggyé válik vele-- és attól tartok, megszűnik a létezésünk még önálló gondolat is maradni!


EGY EMBERT SOHA NEM SZABAD ISTEN MAGASSÁGÁBA EMELNI ÉS ÚGY TISZTELNI SE!! ATTÓL TARTOK, EZEN A TÉREN NAGY HIBÁKAT KÖVETETT EL SZINTE MINDEN NAGYOBB VALLÁS!!!


Pl. Jézus ember volt és emberként halt. Buddha ember volt és emberként halt. Mohamed ember volt és emberként halt!


Egy ember csupán tiszteletre méltó lehet és tanítója, vezetője a többi embernek DE A TEREMTŐK HELYETT ŐKET IMÁDNI ISTEN ELÉ HELYEZVE:::MEGBOCSÁTHATATLAN LESZ!!!

NAGY EMBER LEHET BÁRKI, DE ENNÉL TÖBB, SOHA NEM LEHET MERT AZ MÁR A TEREMTŐK ELLEN VALÓ!

2013. jan. 10. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Az ember csak ember. Nem több egyik sem a másiknál...
2013. márc. 14. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:
És benne van a pakliban, hogy Antikrisztus van, vagy lesz, de nekünk hívőknek nem szabad elhinnünk, hogy magát Krisztusnak mondja. [link]
2014. máj. 5. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 Tevenyereggyarto ***** válasza:
Engem azért rohadtúl érdekelne az ide kommentelők (és ismerőseik) “természetfeletti ereje” ....
2019. máj. 23. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
Engem is érdekelne az ide kommentelők természet feletti ereje. Valaki elárulhatná.
2021. máj. 23. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!