Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Hallottátok hogy hazugság a...

Hallottátok hogy hazugság a "23 perc a pokolban"?

Figyelt kérdés

Itt olvastam hogy, 23 perc a pokolban című "mű" csak egy előre megírt, kitalált forgatókönyv ezt az angol nyelvű oldalt(Ajánlott a google fordító):


[link]


Például a könyvben lévő cápatámadás nem igaz, semmi feljegyzés nincsen róla. Ahogy a lányával kapcsolatos 25,000 dolláros gyorshajtás sem, nincs olyan magas összeg a törvényben. De ha nem elég akkor nézzetek körül a youtube-on, hogy az egyik videoban arról számol be hogy miután lenyugodott kirohant a konyhában egy pohár vízért egy másik videoban pedig már úgy említi hogy megkérte a feleségét hogy hozzon egy pohár vizet. Ezenkívül a legtöbb szent ige szimbolikus, képes jelentését csak úgy megcsavarja saját értelmezése szerint.


2011. okt. 21. 23:06
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
26%
Nem hazugság.
2011. okt. 21. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
67%
Éppúgy, mint a legtöbb hasonló videó. Azért vannak, hogy hassanak vele arra, akire lehet.
2011. okt. 21. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
36%
Nincs pokol, persze, hogy hazugság.
2011. okt. 21. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
79%
Én, mint hívő ember hazugságnak tartom a könyvet, bármennyire is hivatkozik a szerző félreérthető, a szövegkörnyezetből kiragadott Igékre. Aki ismeri a Biblia tanításait, az tudja hogy ennek az embernek a beszámolója nem áll meg a Szentírás mérlegén.
2011. okt. 21. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
76%

"Ezenkívül a legtöbb szent ige szimbolikus, képes jelentését csak úgy megcsavarja saját értelmezése szerint"


Ezzel pedig tökéletesen egyetértek :-)

2011. okt. 21. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
62%
Van pokol, senki ne ámítsa magát azzal, hogy nincs.
2011. okt. 21. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
68%
szerintem ez nem volt kérdés
2011. okt. 22. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
64%
így konkrétan nem hallottam,de régebben megnéztem a videót,és tudtam,hogy hazugság.különféle szekták bevett módszere ez.az tény,hogy nagyon hitelesen tudják imitálni,ezért sok naívabb embert félre tudnak vezetni.
2011. okt. 22. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
83%
01:47! Biblia, Jézust keresztrefeszítették, meghalt, alászállt a poklokra, és harmadnapra feltámadt. Ez még a Hiszekegyben benne van (az Apostoli Hitvallásban). Jézus visszajött a halálból, és pokolra is alászállt. Tehát volt hova, van pokol.
2011. okt. 22. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
15%

"Van pokol, senki ne ámítsa magát azzal, hogy nincs."

Pedig a Bibliában nem írnak róla...

2011. okt. 22. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!