Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Hallottatok már róla, hogy a...

Hallottatok már róla, hogy a Jehova tanúi valaha ételt osztottak volna, esetleg ruhát vagy más segélyt adományoztak volna a rászorulóknak?

Figyelt kérdés
Konkrét leellenőrizhető adatokat várok.
2011. jún. 4. 06:11
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
52%
Azok ugyanazok mint a krisanasok?
2011. jún. 4. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
46%
Üdv. A Tanúk nem törődnek világi dolgokkal, csak a Mennyei Királyságban való üdvözüléssel, ezért feleslegesnek tartják az evilági segélyezést, mivel az eltörpülő és hitvány dolog a Mennyei Királyságban való jóléthez képest.
2011. jún. 4. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
96%
De ok azert szeretnek adomanyt kapni gondolom.
2011. jún. 4. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
92%

Engem is elkapott már egy egy az utcán..

Elkezdtem vele beszélgetni, addig a pontig, amíg meg nem jegyezte:

- Látom ön is Istenfélő ember!

Erre én:

- Én nem félek tőle. Isten a Szeretet, miért kellene tőle félni?


Ettől úgy elhúznak, mintha sose lettek volna..

XDDDD

2011. jún. 4. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
nem hallottam róla,hogy az őrtornyon kívül mást is osztogatnának.De nem is tudom elképzelni,hogy ebbe a vallásba ilyesmi beletartozna.
2011. jún. 4. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
9%

Karitatív tevékenység


Karitatív tevékenységük elsősorban, de nem kizárólag a szervezet tagjaira korlátozódik. Elsőként jelennek meg a katasztrófák által sújtott területeken. Önkéntesekből álló építő egységekkel azonnali segítséget nyújtanak minden rászorulónak, elsősorban tagjaiknak és azok családjainak. Ennek finanszírozására külön pénzügyi kerettel rendelkeznek. Egyházi iskolákat vagy kórházakat nem tartanak fenn, de maximálisan segítik elsősorban a vér nélküli kezelés általános elterjesztését. Erre vonatkozóan komoly információs anyaggal látják el az egészségügyi intézményeket.

2011. jún. 4. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
0%
2011. jún. 4. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
Még soha, de biztos jól meg van ideologizálva, hogy a bajban leszarjanak másokat, ha meg nincs baj, zaklassanak.
2011. jún. 4. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:

14:25


Ez meroben ellent mond a 07:23-as hozzaszolo velemenyenek. Most akkor melyik az igaz. Torodnek a vilagi dogokkal vagy nem? Bar en meg egy jehova tanut sem lattam homokzsakot pakolni.

2011. jún. 5. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:

Amennyire én ismerem őket, egymás között adományoznak szívesen, segítenek egymásnak, de a vallási körükön kívül nem jellemző.

Jól elvannak egymással, nincs szükségük másra.

2011. jún. 6. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!