Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Isten eltiltotta az embert a...

Isten eltiltotta az embert a " TUDÁS FÁJÁTÓL " . Miért? Nem akarta, hogy az ember okosabb legyen?

Figyelt kérdés
Ha a beosztott okosabb a főnöknél az hamar tesz rá ...Ha az isten teremtette az embert akkor TUDNIA KELLET VOLNA MILYEN AZ EMBER.Ha az ember okosabb tesz istenre ,ha isten okosabb , mondjuk úgy szar munkát végzett.Nézzétek meg mit tesz az emberi faj,az isten büszke rá ?Egyszülött fiát adta ...., ezért?Hol van az isteni tökéletesség?
2011. dec. 9. 17:30
1 2 3 4 5 6
 51/60 anonim válasza:
Azért mert hülye vagy. Imkábtörülnél annak hogy Isten egyszülött fiát adta hogy aki hisz ö benne az el ne vesszen hanem örök élete legyen!!!
2011. dec. 24. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/60 A kérdező kommentje:
Pontosabban fogalmaz !MI VAN ?
2011. dec. 26. 08:51
 53/60 A kérdező kommentje:

Azt mondod örök élet !

És én vagyok a hülye . Érdekes.

2011. dec. 27. 21:15
 54/60 A kérdező kommentje:

Enud - nak válaszolok nem privát üzenetben.Én is írok egy példa beszédet , azért ,hogy mindenki tanuljon belőle.

Az adó ellenőr kérdezi a cigányt.Tegnap egy putriban laktál , ma egy kacsalábon forgó házad van . Miből vetted ? Nem vettem , kifogtam az aranyhalat és a szabadságáért ezt kaptam tőle. Adóellenőr :HOGYAN TUDOD EZT IGAZOLNI ?


HÁT OTT A HÁZ !

Szerintetek miért írtam ezt .

( ha válaszoltok , ne privát levelet írjatok )

2012. jan. 2. 09:59
 55/60 A kérdező kommentje:

Én ateista vagyok ! Te olyan dologról írsz amiről nem is hallottam, pedig a Bibliát nagyjából ismerem. Az az érzésem mint aki meg akar győzni egy( szerintem nem létező ) eseményről." A teremtéskor két bölcs " ne viccelj . Igaz Júdás és Mária evangéliumát sem találjuk a Bibliában. A te írásodat nem de ezt a véleményt kirakom az üzi falra.

ÉN CSAK EGY SZÁMOMRA ELLENTMONDÁSOS KÉRDÉSRE AKARTAM VÁLASZT KAPNI. DE BORZALMAS VÁLASZOKAT KAPTAM !



IDE ÍRJATOK NE ,ÉS NE PRIVÁT ÜZENETET .

Köszi.

2012. jan. 2. 16:20
 56/60 A kérdező kommentje:

IDE ÍRJATOK ,ÉS NE PRIVÁT ÜZENETET .

Köszi.Bocsi így akartam.

2012. jan. 8. 20:58
 57/60 anonim válasza:
Eloszor is bocs hogy nincs ekezet de telorol irok. Tehat a biblia irojanak hogy hiheto legyen meg kellett magyaraznia hogy mert kerultunk ki a paradicsombol erre hasznalta a tudas fajat es egyebkent a satant is isten teremtette mint egy ellenervet hogy az emberek ne engedjenek a csabitasnak
2012. febr. 1. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/60 anonim válasza:
ez a jó és gonosz tudásának fája ha Isten azt akarta volna hogy ne legyünk okosabbak akkor nem rakja oda de ő szabad akaratot adott az embernek
2013. júl. 18. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/60 anonim válasza:
...hogy lehet az ember okosabb Teremtőjétől?!!!
2013. dec. 1. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/60 anonim ***** válasza:
#59 a sakk automata is legyőzi az embert. a mesterséges intelligencia is előbb utóbb valószínűleg okosabb lesz.
2014. jan. 3. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!