Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Miért kellett Istennek elaltat...

Miért kellett Istennek elaltatni Ádámot, Éva elkészítéséhez?

Figyelt kérdés
Talán elfeledkezett hogyan készült Ádám, ezért szegény Ádámot fel kellett boncolni hogy megnézze hogyan is készült a gerince? Ilyen feledékeny lenne Isten? Én meg azt hittem tökéletes, de hogy még ennyire se emlékezzen ez már csúcs.
2011. dec. 29. 21:14
1 2 3 4
 21/40 A kérdező kommentje:
22:04 Most veszekedni akarsz vagy válaszolni is tudsz?
2011. dec. 29. 22:05
 22/40 anonim ***** válasza:
Köszi, #17-es. Ez lett volna a következő kommentem. :-)
2011. dec. 29. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 anonim ***** válasza:
52%

22:04:


Csak tudod az a probléma, hogy amit el akar érni, azt sikerül neki, mert foglalkoznak vele. Az lenne a legjobb ha egyszerűen nem válaszolna neki senki. Nem tudom, hogy nem veszik észre az emberek hogy a Kérdezőt abszolút nem érdekli a Biblia csak provokál, és jól mulat a válaszokon.

2011. dec. 29. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 anonim ***** válasza:
21%
Miért készült másodszorra? Mert Isten is jól tudja hogy a kísérleteket patkányokon végzik :D
2011. dec. 29. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 anonim ***** válasza:
59%

Nem te mondod meg, hogy ki írjon, hahaha!


Te kérdezel, mi írunk....Te csak egyet kérdezel, mi százszor is írhatunk, hahaha


Nekünk nem válasz, a te kérdéseid, NEM KÉRDÉSEK!


"Te teljesen hülyének nézel bennünket? Azért, mert szeretjük a hitünket, még nem vagyunk hülyék.

Te nem kérdezni jössz ide, mivel nulla a tudásod hozzá, hanem játszani az eszedet és beképzeltségedben osztani a hülyeségeidet. Olvasd már el először azt a könyvet, melybe belekötsz napok óta. Tudod egyáltalán, hogy mi a címe? Legyen ez a következő kérdésed. Persze csak úgy "Nem tudni kinek a kérdése" stílusban, valahogy így:


Miért a nevezzük a Bibliát a könyvek könyvének, miért nem a koránt, ez teljesen kisajátítása egy vallásnak, saját magát mindenek fölé helyezi. Ezt hogyan engedhetik maguknak meg, ki találta ezt ki...."

2011. dec. 29. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 anonim ***** válasza:
33%
Miért készült másodszorra? Mert Isten is jól tudja hogy a kísérleteket először patkányokon végzik :D
2011. dec. 29. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 A kérdező kommentje:

:D elvagytok látom


de próbáljunk a kérdésre koncentrálni...

2011. dec. 29. 22:09
 28/40 anonim ***** válasza:

Az, hogy az oldalbordájából alkotta és ennek a kiműtéséhez el kellett altatnia, miért nem válasz?

(még az elején maradtam le)

2011. dec. 29. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 anonim ***** válasza:
57%

Lehet, hogy nem is tudod, hogy miért vagy ennyire "népszerű"?


Tudod, hogy hogyan szokott itt menni a dolog?


Kérdezel, még ha hülyeséget is, nem baj.

Majd jönnek a hozzáértő vagy nem hozzáértő válaszok.


Te vársz, hogy milyen válaszok lesznek, majd mikor néhány pár óra alatt összegyűlik, akkor legfeljebb megköszönöd, hogy szántak időt a csökevényes kérdésed feleletére családos, nem ráérő emberek, majd esetleg reflektálsz az elhangzott válaszokra, hogy mivel értesz avagy nem értesz egyet. Illemtan, barátom, illemtan, tudod?


Te tudsz erre válaszolni: mi a jelenések könyvében a 24 vén jelképe? Vagy mi az a könyv, mely Jánosnak a szájában édes, majd gyomrába keserű lett?

Búj be az ágyikóba, kezd el olvasni a Bibliát, majd ha megtaláltad a bugyuta kérdéseidre a válaszokat, és tudsz hasonló kérdésekre is válaszolni, mint az előbbi kettő, akkor nézz ide be hozzánk, szívesen látunk...

2011. dec. 29. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 A kérdező kommentje:
Mivel Ádámot homokból csinálta, akkor minek altatta el, ha Évát is megcsinálhatta volna homokból és ugyan úgy egyek lennének hisz mindketten egyből létettek, homokból. Értem? Nem kell Ádám bordája, húsa, vére, lába, karja, mert ha homokból készült akkor Éva is ugyan úgy homokból is készülhetett volna, és akkor ugyan úgy egyből létettek volna. Értelmetlen az altatás és a mintavétel. Ha én csinálok rántottát 1 tojásból 2 tányérra, az ugyan az a rántotta. Minek vegyek ki a kész rántottából alapanyagot, ha maradt még abból a nyers tojásból amiből megcsináltam és tudok csinálni még egyet?
2011. dec. 29. 22:22
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!