Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kétségbe vagyok esve, mit...

Kétségbe vagyok esve, mit tegyek? 22 hós kisfiamat alig lehet elaltatni esténként, az óraátállítás óta.

Figyelt kérdés
Addig szépen 8-fél9 között elaludt, de azóta kész katasztrófa. fél10-fél11-ig is ébren van. Alig lehet ágybakönyörögni, sír-üvölt és mindent kitalál.
2011. dec. 15. 18:39
 1/6 A kérdező kommentje:
Pár hónapja levettük a rácsot, eddig működött is, addig a bizonyos dátumig. Visszategyem a rácsot? Mit csináljak? Semmi időm semmire így. Ezelőtt ahogy elaludt tudtam még mosogatni, rendettenni a lakásban, de most annyira elfáradok én is, mire elalszik, reggel meg fél7-7 kor kel, ő ébreszt minket. Persze éjjel is ébred újra. Lassan megyek vissza dolgozni, hogy fogom így bírni?
2011. dec. 15. 18:55
 2/6 anonim ***** válasza:

Üdv a klubban.

Nekem kettő van, és dolgozok. minimum fél 11 mire elalszanak, de a rekord a kicsinek (2 éves) fél 1 volt.

Bírni fogod, mert muszáj. Megoldásom sajnos nincs.

2011. dec. 15. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nappal alszik? Kislányom két éves kora óta nem, nehezen is aludt el du, de ez 10-11-es lefekvés volt ami miatt "támogattuk" a törekvését. Vannak gyerekek akiknek kevés az alvásigénye. Oviban tolerálják.
2011. dec. 15. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Első válaszoló vagyok. Sajnos nem minden oviban tolerálják. A 4,5 évesem sem aludt itthon de az oviban sajnos elalszik, és így borítékolt az esti buli. :( A kicsim meg nem bírja alvás nélkül. Nekünk az kavart be nagyon hogy visszamentem dolgozni.
2011. dec. 15. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Még csak bölcsis lesz, ott gondolom elfárad majd jobban.

Alszik napközben, mostanában 2 órákat is. Ma nem aludt először csak. Most fél 8-kor feküdt le. Persze most sem akart, aztán elájult.

2011. dec. 15. 20:21
 6/6 anonim ***** válasza:
hasonló helyzetben vagyok én is,csak az én fiam 15 hónapos.tippem nincs sajnos,várom én is a válaszokat
2011. dec. 17. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!