Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Lehet valahogy érvényteleníten...

Lehet valahogy érvényteleníteni a megkeresztelést?

Figyelt kérdés
babakorombam megkerszteltek, de igy 18 évesen már tisztán tudom hogy tagadok mindenféle vallást, és zavar hogy meg vagyok keresztelve.. lehet ezt valahogy érvényteleníteni, megszüntetni?
2012. márc. 6. 21:45
1 2
 11/12 anonim válasza:
38%
Szia. Szerintem ki lehet keresztelkedni. Csecsemőkorban ugye a feketemágus (pap) lezárja a homlokcsakrát, egy víz és szó alapú mágiával. A harmadik szemünk, ami a hatodik érzékért, a spiritualistásért, az előrelátásért, a fókuszálni tudásért, a láthatatlan világ érzékeléséért felel(ne) már itt babakorban lecsukják. Ezután a csapvízben és a fogkrémben lévő fluorid tovább roncsolja a tobozmirigyet és az ember általában 12 éves korára már elveszti azt a tudást, amit a nyitott szemmel élők tapasztalnak. A nyitott szemmel élőket pedig bolondnak, boszorkánynak, skizofrénnek bélyegzik. Sokat agyaltam rajta, míg lehoztam a tudatfelettiből, hogyan lehet kikeresztelkedni. Én nem vagyok megkeresztelve, nem is használtam sosem fluoridos fogkrémet, sőt a televízióból jövő tudatalattira ható agymosást is kikapcsoltam az életemből. Így az idők során elég jó kis megérzőkém lett. Azt hiszem tudom, hogy kell kikeresztelkedni.
2016. febr. 21. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 Jövő válasza:
Én egyszerűen bementem a paphoz, vittem magammal egy nyilatkozatot amelybe belefoglaltam, hogy miért nem kívánok az egyház tagja lenni, és kész.Ő azt mondta, hogy felterjeszti a presbiteriumba oszt ennyi.Ennek már immáron harminc éve.
2016. márc. 28. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!