Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Milyen ellentmondások vannak...

Milyen ellentmondások vannak a Bibliában?

Figyelt kérdés
2012. máj. 16. 11:54
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
36%

Sok.

1.A Biblia mar egy ellentmondassal kezd.Satan megteremtodott aztan gonosza val Isten meg ugye...nem figyelt oda mit csinal.

2.Isten kijelenti hogy nem akar emberaldozatot Salamon fiat megoli Salamon buneert nem tudta szegeny mondani hogy fiam olj le vagy 12 allatot es megvan bocsajtva bunod.

3.Ha a katoliksu bibliat olvasod benn van Eszter konyve mely levagja az elenseg vezerenek fejet.Manapsag az ilyen terositanak vagy szabadsagharcosnak hivjak aki ugy e nem szemtol szembe hanem orvul folleg az isteni szeretett neveben mint Isten felo noszemely.

4.Isten raveszi Davidod szamlalja meg izrael fiati mertigy akart a megbuntetni engedetlensegeert megis a biblia e tortenet utani ujabb fejezete ujra elmeseli a tortenetet de ottanSatan tamada Izrael ellen.Szoval akik irtak ugy a kozepe fele elfelejtettek az elejet.. ma is gondot okozva hogy kimagyarazzak oket a papok.

5.Isten egy kiraly meg akar buntetni ezert tamacsot ker a lelkektol hogyan tegye.Egy lelek azt modnja hogy hazugsagot ad a profetak szajaba es mivel hisz neki a kiraly....Kepzeld Isten ezt jovahagyja tehat ha buntetni kell tamogatja a hazugsagot is mint az Eu :))

6.Jakob megveri Istent (na ez ami a legjobban tetszet) hisz irja a biblia hogy mikor a testverehez ment Jakob mielott oda ert volna egy ejjel egy ferfival viaskodott.Jo husban lehetet mert egesz ejel birta aztan a ferfi reggelre mar konyorgore fogta hogy engedje el.DE Jakob feltetelt szabot: csak akkor ha megaldasz.Es a ferfi megaldotta.Jakob es utan azt mondja hogy lattam szemtol szembe az Istent es megmenekult az en lelkem.Tehat beazonositsa hgy ki is volt az a ferfi.

7.Isten kirendel ket anyamedvet Elizeus profeta keresere az erdobol akik felcsocsalnak 40 gyereket mert azok a menj fel kopasz szoveggel boszantottak a profetat.Haba Jezus azt mondta hogy a gyerekeke a menyek orszaga....aztan megsem.Meg nagyobb gondot okoz az a teny hogy Izraelben nincs erdo es medve sem de ez sem zavarja a papsagot.

8.Habakuk konyveben (katolikus biblia) Isten angyala elszalitja Habakukot 400 kilometerre Ninivebe az akkori Babilonia fovarosaba hogy Danie profetanak azt az etelt amit Habakuk fozot odaadhassa.Elfelejtettek a papok itt ugye hogy Isten mindenhato tehat teremthetett volna svedasztalt a rabnak mindenfele cerremonia nelkul.

2012. máj. 16. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
96%

12:29:


Ha ajánlhatok két dolgot:


1: Először is minden rossz indulat nélkül mondom, hogy érdemes lenne fejleszteni a helyesírásodat, mert ahogyan írsz, arra finoman szólva nem túl kellemes ránézni.


2: Tedd tisztába a teológiai ismereteidet mert nagyon nincsenek rendben. Először is a Katolikus Bibliában nem Eszter könyvéről, hanem Judit könyvéről van szó, amely a Katolikus gondolkodásban deuterokanonikus, de én inkább apokrif iratnak mondanám, amely eredetileg nem volt része a héber kánonnak, annak lezárulása utána tette kanonukássa a Katolikus Egyház a tridenti zsinaton az ellenreformáció miatt. Tehát eredetileg pszeudoepigráf iratról van szó, így értelmetlen kritika alá vetni. A többi általad felhozott ellentmondásnak vélt dologba inkább nem mennék bele...


A Kérdezőnek:


Az ellentmondások nagyon sokszor fordítási hibából adódnak, mivel megfigyeléseim szerint akik ellentmondást keresnek a Bibliában, azok nem ismerik az eredeti szöveget. Vannak olyan versek amelyek pusztán fordítási hibák, és az eredeti szöveg kitisztázásával a kétséges helyeket rendbe lehet tenni. Továbbá értelmezési problémák is okoznak gondokat, mivel nagyon sokan nem ismerik, hogy a Bibliában pontos hermenutikai alapelvek vannak lefektetve, és annak fényében érdemes tanulmányozni a teljes Szentírást.

2012. máj. 16. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
93%
*hermeneutikai
2012. máj. 16. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
35%

Nos az elobbi irasom tenyleg ramaty mert gyorsan irtam.

De hogy a katolikus egyhaz a protestansokkal szemben kepes apokrif iratokat is elfogadni meg nevetsegesebbe teszi a vallast es a bibliat.A fent emlitett ellentmondasokat valoszinuleg ki lehet magyarazni DE nem hiszem hogy a Mindenhato Istennek gondot okozott volna ugy leiratni a tortenteket hogy azt barmikor barki megertse.Szerintem az egesz egy a vilagon mindenutt megindulo elso politikai part kiepitese volt.Ezert van annyi vallas mert mar reg rajottek hogy az embereket vezetni kell es legjobb vezetonek lenni a tudassal viszaelni az emberi butasag karara.Peldaul a Jelenesek konyveben irva vagyon hogy negy angyal fogja a Fold szegletet amit regebb a fold lapossaganak bizonyitasara hoztak fel, es hany embert is egettek meg miatta???

A kozelmultban meg olvastam hogy megtalatak egy summer iratot a tudosok melyek bizonyitjak hogy Noe tortenete a summeroktol volt atveve.A bibliaban felleheto ellentmondasok pont ezt is igazoljak csakhat a hatalom penz es nulla munkaert valo jolet nagy ur am igy nem mondana le errol meg az igazsag kedveert sem a papsag.

2012. máj. 16. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
52%

A lepontozokat megkernem magyarazak el lehetoleg logikusan miert teremtete Satant meg a Mindenhato Isten ha tudta hogy gonosza valik es az embereket is elteriti?

Sajat magaval tolt ki az Ur? Figyelmetlen volt? Nem bizott tokeletes teremtmenyeiben? Kellet valmi tesztelje az o munkajat mivel nem bizott abban hogy tokeletes lesz a teremtese? Ha erre LOGIKUS magyarazatot adtok elfogadon hogy igazatok van.

2012. máj. 16. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
39%
Amiért téged is megteremtett, pedig tudta, hogy te itt fogod ócsárolni...
2012. máj. 16. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
60%

"Sajat magaval tolt ki az Ur?"


Egyáltalán nem tolt ki magával.


"Figyelmetlen volt?"


Nem, pontosan tudta, hogy mit csinál.


"Nem bizott tokeletes teremtmenyeiben?"


A tökéletes teremtményei a törvényének betartásáig tökéletesek, míg nem fordulnak el tőle. Ő a világ tulajdonosa, ő diktálja a feltételeket.


"Kellet valmi tesztelje az o munkajat mivel nem bizott abban hogy tokeletes lesz a teremtese?"


Nem teszt, hanem akkor hogyan derült volna ki a sátán szándéka, ha nincs a fa legalább? Nyilvánvalóvá kellett, válnia a szándékai. És nyilvánvalókká kellettek tenni az ember számára is a helyes utat.


A sátán bűnéről az Ezékiel könyvében olvasni:


Ezékiel 28 12 ...Így szól az Úr Isten: Te valál az arányosság pecsétgyűrűje, teljes bölcseséggel, tökéletes szépségben.

13. Édenben, Isten kertjében voltál; rakva valál mindenféle drágakövekkel: karniollal, topázzal és jáspissal, társiskővel és onixxal, berillussal, zafirral, gránáttal és smaragddal; és karikáid mesterkézzel és mélyedéseid aranyból készültek ama napon, melyen teremtetél.

14. Valál felkent oltalmazó Kérub; és úgy állattalak téged, hogy Isten szent hegyén valál, tüzes kövek közt jártál.

15. Feddhetetlen valál útaidban attól a naptól fogva, melyen teremtetél, míg gonoszság nem találtaték benned.

16. Kereskedésed bősége miatt belsőd erőszakossággal telt meg és vétkezél; azért levetélek téged az Isten hegyéről, és elvesztélek, te oltalmazó Kérub, a tüzes kövek közül.

2012. máj. 16. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Tisztelt 15:42-es válaszoló!


A helyesírásodat építő jelleggel hoztam fel, tehát remélem nem vetted bántásként, ha mégis akkor elnézést kérek. Akkor javaslom, hogy röviden vizsgáljuk meg néhány általad írott kijelentést:


"De hogy a katolikus egyhaz a protestansokkal szemben kepes apokrif iratokat is elfogadni meg nevetsegesebbe teszi a vallast es a bibliat"


Nem a Bibliát kell hibáztatni az Egyházi visszaélések miatt. A Szentírás pontos, tökéletes tanítást tartalmaz. Az, hogy bizonyos emberek még ma is kényük-kedvük szerint válogatnak a Biblia könyvei között a tájékozatlanságukat minősíti.


"nem hiszem hogy a Mindenhato Istennek gondot okozott volna ugy leiratni a tortenteket hogy azt barmikor barki megertse"


Nem az Isten hibája az, ha valaki nem érti a Bibliát. A Szentírás megértéséhez többek közt alázat, gondolkodás és kitartás szükséges. Ezek nélkül képtelenség megérteni, ahogyan erről maga a Biblia is bizonyságot tesz: "Érzéki ember pedig nem foghatja meg az Isten Lelkének dolgait: mert bolondságok néki; meg sem értheti, mivelhogy lelkiképen ítéltetnek meg." (1Kor 2,14)


"Ezert van annyi vallas mert mar reg rajottek hogy az embereket vezetni kell es legjobb vezetonek lenni a tudassal viszaelni az emberi butasag karara"


A Biblikus Keresztény vallásnak semmi köze nincs a politikához. Jézus amikor a földön járt külön választotta a kettőt "Adjátok meg azért a mi a császáré a császárnak; és a mi az Istené, az Istennek." (Mt 22,21) Hogy pedig a Keresztény vallás kimagaslik a többi közül azt nem nekem kell elhinned. Balise Pascal a 17. századi matematikus így ír:


"Különféle, egymással ellentétes vallásokat látok, következésképpen mind hamis, kivéve egyet, amelyik nem az. Mindegyik a maga tekintélyére hivatkozva követeli, hogy higgyenek benne, és fenyegeti a hitetleneket. Ezen az alapon tehát nem hiszek bennük. Mert ezt akárki mondhatja, akárki kijelentheti, hogy ő próféta. Ám azt látom, hogy a keresztény vallásban beteljesedett jövendölések vannak, ezt pedig egyik sem mondhatja el magáról." (Blaise Pascal: Gondolatok, 693. töredék)


"Peldaul a Jelenesek konyveben irva vagyon hogy negy angyal fogja a Fold szegletet amit regebb a fold lapossaganak bizonyitasara hoztak fel, es hany embert is egettek meg miatta???"


Én nem hallottam még erről, hogy a (Jel 7,1)-et valaki felhozta volna a föld laposságának bizonyítására, de ha megtörtént, akkor az illető nem volt a helyzet magaslatán. Egyrészt a Jelenések könyve tele van szimbólumokkal, értelemszerűen a 12. fejezetet sem úgy kell elképzelni hogy a valóságban egy sárkány kerget egy asszonyt...Ezek jelképek, amelyet maga a Biblia azonosít. Másrészt ha valaki kutatja a Bibliát, akkor tudja, hogy Ésaiás írt a "föld kerekségéről" (Ésa 24,4) Az égetéseket pedig válasszuk el az igazi Keresztényektől. Abban az időben ugyanis a Jézus Krisztushoz hű Keresztények nagyon heves üldözésnek voltak kitéve a Középkori Egyház részéről, akik csak névben voltak Keresztények. Krisztus követői sosem égettek meg senkit, sőt, inkább őket égették meg sajnos. Aki gyakorolta a máglyával való kivégzést, a magát Kereszténynek mondó, vallási és politikai középkori egyház volt.


"A kozelmultban meg olvastam hogy megtalatak egy summer iratot a tudosok melyek bizonyitjak hogy Noe tortenete a summeroktol volt atveve"


Az általad említett "tudósok" nem tudom pontosan hogy mit találtak, mindenesetre való igaz, hogy igen-igen lemaradtak. Régóta tény ugyanis hogy az özönvíz története nem csupán a sumer, hanem az egyiptomi, görög, hindu, kínai, hawaii, mexikói, eszkimó, lapp, finn, szibériai, kelta, szudáni, hottentotta, újzélandi maori, ausztráliai bennszülött, tűzföldi és 58 amerikai indián népeknél is megvan, a világ legkülönbözőbb, teljesen elszigetelt kultúráiban is megtalálhatók...Ez pedig nem annyit jelent, hogy ezek a népek merítettek volna egymás vallásából, hanem annyit, hogy az özönvíz története az emberiségnek egy közös emléke, és ez hitelesíti a történetet miszerint valóban volt egy világméretű özönvíz. Természetesen minden nép egy kicsit másképp meséli el a részleteket, de az alapstory mindenkinél ugyanaz.


"miert teremtete Satant meg a Mindenhato Isten ha tudta hogy gonosza valik es az embereket is elteriti?"


Ehhez nem szólnék most hozzá, hanem helyette ajánlom hogy olvasd el Dr. Reisinger János irodalomtörténész egy írását, melynek a címe "A Biblia Sátánról" Ez egy kis füzet, könnyen el lehet olvasni. Nos, röviden enynit tudtam reagálni a kommentedre. Azt pedig feleslegesnek tartom hogy oldalakat vitatkozzak, mert aki nem akar hinni, az úgy is ki fog találni valamilyen kifogást, még akkor is, ha az nem áll meg a helyzet magaslatán. Te döntöd el, hogy mit teszel, de én nyugodt szívvel ajánlom figyelmedbe a Biblia tanulmányozását. Nos, részemről a téma OFF


Minden jót, sziasztok!

2012. máj. 16. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
6%

"Sajat magaval tolt ki az Ur?"


Egyáltalán nem tolt ki magával.


"Figyelmetlen volt?"


Nem, pontosan tudta, hogy mit csinál.


"Nem bizott tokeletes teremtmenyeiben?"


A tökéletes teremtményei a törvényének betartásáig tökéletesek, míg nem fordulnak el tőle. Ő a világ tulajdonosa, ő diktálja a feltételeket.


Ertem tehat ha en tudom mit csinalok es legyartok egy autot, ami minden korulmenyek kozot tokeletes kell legyen elvegre nem vegzek felmunkat, amit odaadok egy tudomasom szerint rosz vezetonek hogy nyilvanvalova tegyem szandekat es az oszetori akkor a fenti logika szerint:


Nem toltam ki magammal.Pontosan tudtam mit csinalok.Az auto addig volt jo amig meg nem mentek jol neki vele egy fanak.Bebizonyosodott hogy az a vezeto amit tulajdonkeppen en tanitottam rosz vezeto.De en tokeletes vagyokes tudom mit csnalok.Ja es ha vernek akkor te vagy a hibas hogy nem nevetsz rajta ezert is vagy tokeletlen, hasonlo logika szerint, nem nem en vagyok a hulye.



"Nem a Bibliát kell hibáztatni az Egyházi visszaélések miatt. A Szentírás pontos, tökéletes tanítást tartalmaz. Az, hogy bizonyos emberek még ma is kényük-kedvük szerint válogatnak a Biblia könyvei között a tájékozatlanságukat minősíti."


Ertem iratok egy konyvet melyet igy is ugy is lehet ertelmezni mint egy szep verset.Es ha maskepp ertelmezik koronkent ugyebar azert ismetlenm ,nem nem soha nem en vagyok a hulye.



"A Biblikus Keresztény vallásnak semmi köze nincs a politikához. Jézus amikor a földön járt külön választotta a kettőt "Adjátok meg azért a mi a császáré a császárnak; és a mi az Istené, az Istennek." (Mt 22,21) Hogy pedig a Keresztény vallás kimagaslik a többi közül azt nem nekem kell elhinned. Balise Pascal a 17. századi matematikus így ír: "



Ertem tehat a kereszteny egyhazon belul soha nem volt inkvizicio, keresztes haboruk, Konstantinapoly lerohanasa, reformacio (sajnos az se johetett volna letre hathatos allami tamogatas nelkul.)

Ertem ez mint logiks hogy nem igy voltak es nem , ismet csak nem en vagoka hulye, mara kik irtak e konyvet.:)


Szamlald meg David Izrael fiait - mondja az Ur


Tamada Satan Davidra folytatja tovabb a Biblia


Nem nem en vagyoka hulye.



"Aki gyakorolta a máglyával való kivégzést, a magát Kereszténynek mondó, vallási és politikai középkori egyház volt. "


Itt teljesen egyetertunk es midez miert volt lehetseges, mert van egy konyv amelyet igy is ugy is lehet erteni mivel nem egyertelmu vilagos beszed valami akbrakadrabrabalabala szeru, nem nem en vagyok a hulye:)



Isten ha mindent ilyan jol tudott miert nem irta le a foldreszeket.Miert nem irt a kivalsztott nep egyiptombeli eleterol a piramisok kozeleben hisz nem hinnem hogy elkerulte volna az izraeliek figyelmet.....Ezsdrazs a babiloni fogsagban meg ertheto hogy mar nem tudott rolla de ez csak ugye akkor allna meg a helyet ha Ezsdrazs irta volna e konyveket.

Jezus azert szuletett csak anyatol hogy ne erje az eredendo bun.

Az anya azon emberisegbol szarmazott aki mar eleve bunos volt.

Isten elfelejti hogy teremthette volna egy szempilantas allat emberi formabam.

Valamint Mindenhato Reven nem kell jobb kezevel megvakarja a bal fulet mert lehet bal kezzel is.


Nem nem en vagyok a hulye.


Tehat egy szo mint szaz.

A Biblianak SEMMI KOZE ISTENHEZ.

Emberek irtak kik lenyegeben Istent a sajat kepukre teremtettek.Ezert nincs noi angyal, nincs a menyben no csak ferfi, mivel azon himsovinista lokott tarsadalom kepet latjuk akik abban a korban eltek.

E konyveket Nagy Konstantin csaszar iratta pogany papokkal hisz a keresztenyseget uldoztek de Ilona anyja elmagyarazta hogy egysegesitse a vallast mert kituno tamasz a birodalom kormanyzasahoz...a hulye papok nem tudnak lazadast szitani ha csak egy vallas van.:))


Dante Aligieri Isteni szinjateka utan megjelent a pokol melyet az oszovetsegbeli hadesz azaz sir szoval azonositanak.

Csak az az erdekes hogy a Revedezes (rudjatok ha valaki jol bedrogozik :)) ) azaz Revelation avagy Jelenesek konyve irja hogy a hadesz kiadja a halotakat es megegetik a hadeszt.Azaz a pokol megegetodik es Isten a josagos rohogve nezi hogy ellensegei az ordogfiokak akiket semmi bantodas nem er kedvukre perverzkedhetnek a megtevett emberekkel.De o ugye jot akar.Nem nem en vagyoka hulye :)



Amugy is csak 144 ezer megy a menybe tarsuralkodni az Urral akik mind zsidok es ferfiak a tobbi megy a levesbe.


Es meg lehetne folytatni de ugye nehez szembe nezni 2 dooggal


1.Az emberiseg butasagat evezredekkel ezelot mar kisznalta egy muveltebb reteg.

2.Mindezt olyan jol tettek hogy a mai ember sem mer szembenezni muveletlen multjaval inkabb elhiszi Hofeherket a Het Torpevel ha azt a papbacsi mondja, habar sejti az igazat de olyan szegeny hogy menyire butak es vezethetok voltak osei....


"...Ne borulj le es ne imadd azokat" ->azt jelenti hogy batran leterdelhetsz egy Maria szobor elott (ismetlem orjasi kulombseg van a Budha szobra es Maria szobor kozott mert az elobbi balvany), imadkozhatsz Mariahoz, gyonjal csak a papnak mert Isten gyenge es nem bocsajt meg bunoket ezert koteles vagy gyonni a pap elott...mind mind logikusan es egyertelmuen levezetheto a bibliabol colibatussal az ellen...ah, hogy ok voltak az apostoli egyhaz stb stb mindez egy egyeertelmu konyvbol amit ugye elvar a tokeletlen (upsz tokeletes volt csak megutotte magat ezert behorpat kise de o a hibas miert horpadt be, nem az aki csak anyira jol tudta megalkotni) teremtmeny az Uratol.


Hogy is van a mondas...Apja Fia.....azaz ha Isten az emberiseg apja leven a teremto.........:)


De az IGAZSAG AZ:


1.Isten leteik es tenyleg jo.

2.Satan is letezik mint Isten egy resze mivel mindent Isten teremtett igy a rosz is benne kell legyen.

3.Az emberiseg nem bunos Isten azert hagyta hogy megismerje a roszat hogy ertekelni tudja a jot mivel mint teremtmeny csak igy lehet tokeletes.

4.Az emberisgnek el kell hytnia egy szintre ahol mar uralja a benne levo roszat es mindig a jot cselekszi igy gyozven le a roszat mert a rosz mint olyan a jo kiegeszitojekent mindig is letezni fog.


J es en is utalnek ezen oldalakat vitatkozni.Ramutattam egy par fonaksagra amit a Biblia ir mert ez volt a kerdes.

Megcafolva nem latom es nem , soha nem tartanam ulyenek az Istent mivel nem az igy a Biblia a maga ellentmondasaival sem lehet az o muve hanem ocsmany hatalomvagyo embereke akik tobb ezer eve hasznaljak az emberek lelki nyomorba taszitasaert.Fel fel ert elkarhozol ,pokolba sutnek majd az ordogok elfelejtven hogy akkor az ordog lenyegeben nem is szenved hisz orul hog ykinozhat.De ugy latszikminnel keptelenebb dolgokat allit annal inkabb elhiszik az emberek.

2012. máj. 17. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Barátom!


Az autói példád addig lehet jó, míg te azt hiszed, hogy Isten gépeket és bábukat teremtett. Ha példát hozol fel inkább közelít a jó szemlélethez, ha szülő-gyerek kapcsolatból meríted, mintsem ember-tárgy kapcsolatból.


„Miert nem irt a kivalsztott nep egyiptombeli eleterol a piramisok kozeleben hisz nem hinnem hogy elkerulte volna az izraeliek figyelmet”

Nem értem, hiszen le van írva…


„Jezus azert szuletett csak anyatol hogy ne erje az eredendo bun.”

Ilyet nem állít a Biblia, amit te, vagy ahonnan veszed. Vagy hoznál egy idézetet, hogy honnan származtatod?


„Isten elfelejti hogy teremthette volna egy szempilantas allat emberi formabam.”

Nem, mert akkor nem teljesületek volna be a próféciák, persze a prófécia szövege is lehetett volna más is, de ha nem emberként született volna, emberi módon, igaz lenne-e az Ő ítélete. Az embereket sem egy számítógép ítéli a bíróság előtt, hanem emberi törvények megszegőit emberek ítélik.


„Tehat egy szo mint szaz.

A Biblianak SEMMI KOZE ISTENHEZ.”


Érdekes következtetés… miből is gondolod, mert fantazmagóriákat egyenlősítesz ezzel az állítással?


„Amugy is csak 144 ezer megy a menybe tarsuralkodni az Urral akik mind zsidok es ferfiak a tobbi megy a levesbe.”


Nem, olvasd körültekintőbben: Ez a 144 ezer Izrael maradéka, mellette ott van még: „Azután látám, és ímé egy nagy sokaság, a melyet senki meg nem számlálhatott, minden nemzetből és ágazatból, és népből és nyelvből”


Tehát ezt a fajta antiszemita megnyilvánulás pusztán teológiai képzetlenségből adódik.


Még egy tanácsot, ha elfogadnál. Biztos okos, odafigyelő ember vagy, még ha gyorsan is írsz, egy picit odafigyelhetnél, inkább írj kevesebbet, mert katasztrofális.

2012. máj. 17. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!