Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Egy mindenható istennek vajon...

Lacatka kérdése:

Egy mindenható istennek vajon miért kellett más feleségét le nyúlnia, ha a keresztény egyházban annyira fontos a család egysége, miért kellett szegény Ács Józsefet meg aláznia, miért nem egy független zsidó leányt szált meg a Szentlélek?

Figyelt kérdés
2012. máj. 27. 12:19
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

"Ugyanakkor tisztelem és becsülöm mindenki vallását "


Ez nagyon szép dolog, a trollok is hálásak érte + én is !

-Tisztelet.

-Becsület.

Ezek pedig nagyon nagy szavak . Pici cserkészek szokták kiabálni , a felnőttek pedig , már a rendesebbje ezek szerint él !

Azért köszönöm a ki oktatást majd megpróbálom be építeni a neocortexembe !

Amit pedig én írtam a kivételről és a szabályról ,azt csak jó tanácsnak szántam a későbbi tévedéseid meg előzése érdekében .

Viszont ,ha már szó ismeretségi verseny játszunk akkor én is mutatok egyet:

Tolerancia!

2012. máj. 31. 12:52
 12/15 anonim válasza:

Kedves Kérdező!

Ismerem a tolerancia szót és értelmét.Te ezzel a szóval kiváltottad a tisztelet,becsület szavakat.

Tisztelem a vallásos embert mert tud hinni valamiben,amire én képtelen vagyok.

Becsülöm mert ki tud tartani választott vallása mellett.

Szó csata?Nem hiszem,hogy szó csatáztam volna.Vagy mégis?Nem volt szándékos.De most kesztyűt húzok én is.

Tudod,aki 2-3 szóból mondja el amit egyből is el lehetne mondani,az egyéb más hasonló gaztettekre is hajlamos.

Kioktatni meg végképp nem állt szándékomban,nem is hiszem,hogy ebbe a hibába estem volna.

Bele gondolva mélyebben,a tolerancia is elfogadható de mégsem teljesen mert csak felszínes elfogadást takar.A kiscserkészek hangoztatják a tisztelet,becsület szót,ez természetes,de mi felnőttek már nem mondhatjuk ki?

Remélem eme levelem nem veszed zokon.

Kívánok további jó szemezgetést az oldalon! XD

2012. jún. 1. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Mondjuk lövetem nincs, miért egy kisbaba-megváltót kellett összehoznia, aki így problémákat halmozott. Egy mindenhatótól több is telhetett volna.
2012. jún. 1. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

Nos ,ha kiváltottam, hát meg is tartom !

Viszont erre azt mondom Vice versa ! EMBER !

2012. jún. 2. 23:00
 15/15 A kérdező kommentje:

Ja,és még ennyi egy másik ateistától remélem érted!


http://www.youtube.com/watch?v=dDzxn66W3uM

2012. jún. 2. 23:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!