Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Mit gondolnak a. (? ) (bővebbe...

Mit gondolnak a. (? ) (bővebben lennt)

Figyelt kérdés
Mit gondolnak a keresztény papok a muzulmánokról, és a muzulmán hitvezetők a keresztényekről? Tényleg úgy van, mint a médiában, hogy utálják egymást, vagy ez hülyeség?Ha itt valaki keresztény, akkor léci ő is válaszoljon:) (bocs, lehet hogy a kérdés, maga, egy nagy hülyeség :/)

2012. júl. 2. 20:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok "hitvezető" csak laikusként tudom írni a véleményemet. Talán, ha bemész egy templomba, mecsetbe, és felteszed e kérdéseket, sokkal authentikusabb választ kaphatsz. Személy szerint nekem semmi bajom a keresztényekkel, elférünk egymás mellett. Kifejezetten szeretem azokat az embereket, akiknek van hite. Emberek vagyunk, más-más nézőponttal. Szerintem a tettek alapján kellene minősíteni. De. "Csupán" az olyan emberekre tudok haragudni, akik minden tudás nélküli feltételezésekkel ordibálják hogy "iszlámok haza". És emellett hangoztatnak olyat, amiről gőzük sincs és az szerintük tény és ők hirtelentudósok mert az egyik filmben ez meg ez volt és akkor ők már tudják...
2012. júl. 2. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Sághegyi Csaba ***** válasza:
100%
Ez egyéntől függő szerintem. Én nem ilyen helyre járok. Fundamentalista keresztény vagyok, mégis ma együtt strandoltunk mi, keresztények ateistákkal és sátánistákkal. Nem a hitünk miatt voltunk együtt, hanem szórakozni.
2012. júl. 2. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nos, én ugyan nem vagyok vallási vezető, viszont mint Keresztény ember a véleményem az, hogy az embereket szeretni kell attól függetlenül, hogy milyen a világnézetük. Én nem utálom sem az ateistákat, sem a más vallásúakat, el tudok beszélgetni velük is, sőt ateista barátaim is vannak. Ez viszont nem annyit jelent, hogy én azonosuljak más emberek nézeteivel. Megmaradok a saját hitem mellett, ettől függetlenül nekem nem okoz gondot, ha valaki nem Keresztény.
2012. júl. 4. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!