Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Hogy jöttek létre az emberi...

Salx Narval kérdése:

Hogy jöttek létre az emberi rasszok?

Figyelt kérdés
Több helyen olvastam, hogy 6000 évre teszik az ember megjelenését, teremtését, a vallásos emberek. Arra lennék kíváncsi, hogy lehet e tudni valamit a rasszok kialakulásáról, vagy őket eleve így teremtették és ha igen, akkor ezt honnan lehet tudni. Bármi érdekelne ezzel kapcsolatban, természetesen vallási szempontok alapján.Köszönöm előre is.
2012. júl. 29. 04:23
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
67%

Nem vagyok könyv , de ezt bóknak veszem.:)


Az önálló gondolatot pedig hogy értsem?Találjak ki egy saját mesét mint ahogy azt a vallások teszik?Akkor inkább leszek önálló gondolattól mentes mint kreatív.Vagy azt hiszed ezt kimásoltam valahonnan mert akkor azt kell mondanom hogy nem. És amúgy miért sületlen?Én elmondtam a véleményem miért nem helyes ez a genetikailag szétdarabolódós dolog. Te viszont csak idenyögöd az írásomra hogy sületlen , minden érvelés nélkül. Kérlek mond el mivel nem értesz egyet és talán megmagyarázhatom.

2012. júl. 30. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 A kérdező kommentje:
Na-na, nem azt mondtam,hogy sértegessétek egymást, hanem , hogy nyugodtan vitatkozzatok.Ha valamit igaznak hiszünk és azt indokolni is próbáljuk, mint ahogy Manó tette, azt hiszem egy hasonló érverést megérne a dolog, csesztetés helyett, hiszen beszélgetésre és nem veszekedésre hívtalak benneteket. Köszönöm, hogy írtatok.
2012. júl. 30. 15:08
 23/29 A kérdező kommentje:
Én mindenkit felpontozok, a többi nem rajtam áll, ezt csak azért írom, nehogy valaki azt higgye, hogy kevésbé fontos számomra a véleménye. Köszönöm, hogy időt szenteltek rám ill, a témára.
2012. júl. 30. 15:11
 24/29 anonim ***** válasza:

Te nagyon jó fej vagy kérdező!!!!:)


Tehetném felpontoználak!

2012. júl. 30. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
47%
Nem nagyon hallok semmilyen érvet se ami sületlenséggé tenné az én verziómat.Ennek fényében az elképzelésem helyes (vagy csak közelebb áll a valósághoz) mert mindig az az elképzelés a helyes ami kevesebb feltételezést igényel és ami kevesebb kérdést vet fel állításával.
2012. júl. 30. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
a 8-as leírta a választ.
2012. júl. 30. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 Ranen válasza:
4. válaszolónak: A biblia szempontjából, számolható az emberiség kora, ezért is teszik keresztény források kb. 6000 évesre az emberiséget. Ádámtól-Noéig le van írva, hogy ki hány évet élt és apja hányadik évében született. Az özönvíz történetekor, pedig bekorlátozódott az életkoruk 120 évre. További nemzettségtáblát lehet még olvasni Jézusig az újszövetségben.
2016. jan. 26. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 A kérdező kommentje:
2016. ápr. 1. 07:54
 29/29 A kérdező kommentje:
Bocs ezt nem ide szántam.:D
2016. ápr. 1. 07:55
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!