Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Az ateisták nagy része troll?

Az ateisták nagy része troll?

Figyelt kérdés
2012. aug. 6. 23:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
96%
a trollság nem vallásfüggő.
2012. aug. 6. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
88%
bocs, úgy értem vallás/hit/meggyőződés függő. az ateizmus nem nagyon vallás
2012. aug. 6. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
41%

Nem minden troll ateista és nem minden ateista troll:)

De vigyázz! A Troll gonosz. Nem egyenlőek az offolós hülye gyerekekkel és a provokátorokkal.

2012. aug. 7. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Salx Narval ***** válasza:
92%
Igazából engem nem zavarnak sem az offolók, sem a provokatív kérdések, ha emberi hangnemben teszik és nem kizárólag a sértegetés a célja. Azért Írtam, hogy kizárólag, mert hát egy vita során elkerülhetetlen, hogy megsértünk valakit, esetleg félreértik amit írunk, vagy rosszul fogalmazunk.Egy viccelődős ember is könnyen megbánthat valakit, hiszen nem mindenki van vicces kedvében, míg egyesek jót nevetnek, mások esetleg megsértődnek.Én úgy gondolom, hogy jól van ez így, nem muszáj reagálni egy kérdésre, ha provokatívnak, sértőnek, tartjuk. A primitív trollkodás nekem sem tetszik, de sajnos elkerülhetetlen, szerintem nem csak az ateisták teszik, az talán mondható, hogy gyakrabban fordul elő nálunk.:D
2012. aug. 7. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
91%
Egyáltalán nem. Ez nem függ vallástól, ez csak egy netes baromkodás.
2012. aug. 7. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
73%

Nem.


Próbáld meg racionálisan átgondolni a kereszténységet.

Aki felnőtt létére komolyan elhiszi ezt a mesét, nem érdemel mást, mint hogy nevetség tárgyává váljon.

2012. aug. 8. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
45%
Nem, csak utáljuk Istent. Én legalábbis.
2012. aug. 8. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Engem meg az sért, hogy ők hisznek istenekben.

Akkor most ők is trollkodnak, vagy csak én nem bírom, hogy nem mindenki ért velem egyet?

2012. aug. 8. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Szerintem a te erzelmed duh nem sertodotseg... Szoval ez nem omlaszt teged ossze de felduhit...
2012. aug. 8. 21:49
 10/11 anonim ***** válasza:
55%

"Nem, csak utáljuk Istent. Én legalábbis."

Elbánt veled mi? :D


- Asszonyom, szereti maga a természetet?

- Persze, hogy szeretem!

- Pedig piszkosul elbánt magával!

2012. aug. 11. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!