Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » A keresztény propaganda...

A keresztény propaganda szerint a kínai chi energiában való hit a sátán energiája?

Figyelt kérdés
A kínaiak hisznek a belső chi energiában, de ez a kereszténység szerint sátáni energia ugye? :) Tehát aki pl kung-fus, és a testét edzi, és kultúrált, illedelmes, és helyesen gondolkodik, és dönt, az már a pokolra fog kerülni, mivel chi energiával tör ketté pl egy cserepet a hite szerint, ami mivel "mágia" ezért sátáni energia, és a pokolra kerül ugye? ÉS gondolom minden más vallású ember is a pokolra jut, szép kis vallás a kereszténység...

2012. aug. 15. 19:38
1 2 3
 21/21 A kérdező kommentje:
Az utolsónak nagyon köszönöm ! Egyébként lehetséges, hogy előző életedben médium voltál ! Én a spirituális sátánizmus, amiben talán hiszek, főleg, hogy egy hónappal ezelőtt meditáltam, és ilyen ssikrákat láttam az újjam körül, teljesen felfoghatatlannak tartottam, hogy láttam az aurámat !
2012. nov. 17. 00:12
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!