Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » A Jehova Tanúi mikor fognak...

A Jehova Tanúi mikor fognak rájönni, hogy erőszakos hittérítéssel nem mennek semmire?

Figyelt kérdés
Szerintem ez a görcsös, erőltetett viselkedés még senkit nem térített meg. Ha normálisak és kedvesek lennének, sokkal nagyon lenne a táboruk.
2012. szept. 3. 21:14
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
26%

Miért írtam mindezt?

2. fejezet. Létezni a Mindenségben

4.f.Miért akarunk hinni, vagy szükséges-e hinni egy láthatatlan Létben?

8. f. Csodálatos Földünk 1.

19. f. A két csodálatos lelkünk.


60.f. Szeretet, szerelem, barátság, és elmúlás.

69.f.Gyógyulni a Lelkünk segítségével.

92.f.Komolyan érdekel az igazság?


Keress rá ezekre a blog fejezetekre, abban elmesélem mind azt amit megtapasztaltam magam is


Vagy az üzenetek oldalon tudom pontosan pötyögtethetően megadni-- annak aki kéri

2012. szept. 10. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim válasza:
0%

Jehova Tanúiként nem szretnénk erőszakosak lenni!

De szeretnénk, ha minél több ember meismerné a Bibliát, és Jehova Tanúja lenne: Így az egyedüli igaz Istent szolgálhatná, és örök életet kaphatnak jutalmul a hűségéért (János 17:3).

2012. szept. 10. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!