Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Az egyik legjobb egyetemi...

Az egyik legjobb egyetemi professzoromat bevadította a Hitgyüli! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2009. júl. 31. 16:52
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
78%

Nem tudsz tenni ellene, vagy elfogadod, vagy nem allsz szoba tobbe vele.

Egyik legjobb baratnom is Hit gyulis volt tobb mint 10 evig, most jott ra, hogy nem minden arany ami fenylik, de en attol meg baratkoztam vele, igaz soha nem utalt arra, hogy en is alljak be.

32/L

2009. júl. 31. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
83%
Mi az hogy bevadította? Miben nyilvánul ez meg? Én is ismerek egy hitgyülist. Úgy tíz percenként mindig eljut ehhez a témához, néha egy-egy szóval utal csak, néha kisebb fejtegetésbe kezd, de ezzel együtt ki lehet vele jönni, nem tűnik ez sokkal nagyobb defektnek, mint ami a legtöbb embernek van.
2009. júl. 31. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
51%

Sajnos a Hitgyülisek nagy részének az állandó agymosástól annyira elborul az agya,hogy másodlagossá válik minden más,munka,emberi kapcsolatok stb.

Ismertem olyan kisgyermekes,egyedülálló nőt,aki a villanyszámla árát a gyűjtőkosárba dobta(ahhoz nagyon ért a gyüli,hogyan énekeljék ki a pénzt az emberek zsebéből),és élt a kicsivel a sötét,hideg lakásban.Hittársai közül,bár gazdagok,egy sem segített neki.

Én azért hagytam ott őket,mert az átlag hites krédója:"Isten tévedhet,a Sándor nem".

Sándor meg főleg a politikáról beszél,ami nem érdekel.

2009. aug. 1. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
67%
Örülj neki,hogy nem Jehova tanú lett!
2009. aug. 1. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Tudom, azok kéttszer olyan elmebetegek, de ezek se kutyák!
2009. aug. 1. 18:22
 6/20 anonim ***** válasza:
91%
Miért kellene bármit is tenned?
2009. aug. 2. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim válasza:
82%

Féltesóm is hitgyülis, mindig a Bibliával jön, és mindig azt szajkózza amit mondtak neki, és feltétel nélkül elfogadja... lassan elfelejt magától gondolkodni.

Ha egy professzort is meg lehet ilyenekkel fertőzni, akkor le kell sajnálni. Sajnos egy professzor már azt hiszi, hogy neki van igaza... vagy a Sanyikának (inkább neki).


F/24, aki nem egészen ateista

2009. aug. 4. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Én mikor megtudtam nem akartam elhinni, egy töb nyelvet beszélő többszörös doktori címet bírtokló nemzetkötileg is elismert Kölzel-Kelet kutató, akiből én ezt ki nem néztem volna!!!!!!!!
2009. aug. 4. 12:22
 9/20 anonim ***** válasza:
98%

Miért kéne bármit is tenned?

Ha nem tetszik, ne barátkozz tovább a professzoroddal.

Vallásszabadság van, mindenki abban hisz, amiben akar, bármily hihetetlen, még az egyetemi tanárok is. :)


Ui.: amúgy 16 év alatt egyszer sem hallottam a Hitgyüliben azt, ami valaki szerint az "átlag hites krédója", hogy "Isten tévedhet, a Sándor nem". Fordítva már hallottam. :)

2009. aug. 5. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

Sokan,ha nem is mondják így ki,de szilárdan hiszik.

Próbáld kritizálni egy átlag hites előtt Sándort!

2009. aug. 5. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!