Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Ha módod lenne rá, teremtenél...

Ha módod lenne rá, teremtenél azért egy fajt (úgy mint isten), hogy téged imádjon és szolgáljon?

Figyelt kérdés

2013. febr. 2. 11:08
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
31%

1. Senki nem gúnyolt senkit.


2. Te nem az igazságot keresed, hanem eldöntötted, hogy a Bibliában az igazság van leírva.

2013. febr. 2. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
58%

#11

Vallásos vagyok ugyan, de nem vagyok keresztény. Mondtam, hogy az előítéleteid alapján formálsz véleményt, anélkül, hogy utánajárnál bárminek is. Honnan tudod, hogy mit gondolok a Bibliáról?

Na, kábé erről beszéltem.

2013. febr. 2. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
35%
Gondolom, te vagy akit megerősítenek a válaszok a hitében. Mivel bibliai témáról volt szó, és kifejtetted ezt a véleményed, hát gondoltam, hogy nem azok között vagy, akik hülyeségnek tartják az egészet.
2013. febr. 2. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:

#13

Az isteni teremtésről szólt a kérdés. Ami több vallásban jelen van, nem csak a Bibliában. Arról nem én tehetek, hogy te még csak a Bibliáról és a kereszténységről halottál.

2013. febr. 3. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
*hallottál
2013. febr. 3. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Nem, nemcsak a Bibliáról hallottam.
2013. febr. 3. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

Kedves 1-es!

Isten is így csinálta.

Az imádat pedig azt jelenti, hogy ő áll az első helyen, tőle senki és semmi nem téríthet el. Ez azért szükséges, mert csak így lehetünk boldogok.

Isten pedig nem csak azért teremtett minket, hogy imádjuk, hanem hogy egymást szeressük.


A kérdésre: ha csak én léteznék, igen. Ha nem, akkor nem hiszem.

2013. febr. 4. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

Kedves 17-es!


Isten nem így csinálta. Éppen, hogy megtiltotta, hogy megtudják a jó és a rossz közötti különbséget. Rémlik, hogy nem ehettek arról a bizonyos fáról?

2013. febr. 4. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Szerintem sok vezérigazgatónak és cégtulajdonosnak erre nincs szüksége, mert alkalmazottaik lábaik előtt hevernek és tőle függenek. Íme ők az Istenek!
2013. febr. 5. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

18-as!

A jó és rossz tudása a megapasztalást, az igazán tudást jelenti. Te is tudod most, hogy éhezni rossz, de akkor tudod meg igazán, ha egyszer 3 napig nem eszel, tehát megtapasztalod.

2013. febr. 5. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!