Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Minek van a bibliában az,...

Minek van a bibliában az, hogy kérj és megadatik, ha nem adatott még?

Figyelt kérdés

Pontosan így szól: Jézus azt mondja: keress és találj,kérj és megadatik néked,kopogtass, és az ajtók feltárulnak előtted...

Pedig rengeteget kértem, imátkoztam hozzá, könyörögtem neki, hogy adja vissza őt nekem de nem tette...


2013. febr. 6. 22:34
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
100%
Az aranyhaladról van szó?
2013. febr. 6. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 A kérdező kommentje:
Pontosítok : a még helyet meg.
2013. febr. 6. 22:38
 3/33 anonim ***** válasza:
Először is, ki az az "ő"? Másodszor, nem feltétlenül abban az időintervallumban ad meg valamit, amiben mi jónak gondoljuk, hanem akkor, amikor Ő annak gondolja. Ábrahám 25 évet (!) várt Izsákra. Ezzel nem akarlak semmiképpen sem elkeseríteni, de várni is tudni kell. Az sem mindegy, hogy miért imádkozunk, hiszen például olyan dolgot, ami bűn, nem fog megtenni értünk (ez utóbbi gondolom nem érvényes rád, csak példaként említettem).
2013. febr. 6. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 A kérdező kommentje:

Nem, a patkányomról ..!

Amúgy egy fiúról.

2013. febr. 6. 22:42
 5/33 anonim ***** válasza:
100%
A fiúnak szabad akarata van, amit egy imával nem lehet megsemmisíteni.
2013. febr. 6. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
Mert a megfogalmazás pontatlan. Kérj, TEGYÉL ÉRTE, és megadatik. Mert a Biblia azt is mondja, hogy "Segíts magadon, Isten is megsegít."
2013. febr. 6. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 A kérdező kommentje:

A türelem sosem volt az erősségem.... Az "ő" életem szerelme aki szakított velem, és bár összetörte a szívem, és van olyan, hogy azt mondom nem bocsátok meg neki és soha nem akarok tőle semmit,és legszívesebben nem is tudom mit csinálnék vele...de akkor is szeretem, tiszta szívből, és már fél éve hogy vége, de a mai napig fáj és szoktam sírni érte, utána, miatta ahogy tetszik.

Ez gondolom nem bűn vagy annak számít Isten szemében?

2013. febr. 6. 23:04
 8/33 anonim ***** válasza:

Szervusz.(Bocsi egy kicsit kemény leszek)


Nos ez sok mindentől függ. Először is ne felejtsd el, hogy Jézus azt is mondta, hogy amit kértek és megegyezik az atya akaratával, megadja.

Kérdés, egyezik az Atya akaratával a kérésed?

Mennyire támogatja a kérés a keresztényi életedet,és hozzá járul-e Isten nevének megszenteléséhez


Ha a férjedről van szó akkor érthető, de ha az illető csak a barátod, és a paráznaságot is folytatnád a vele való kapcsolatban akkor ilyet nem fog adni.

Hogyan is támogathatna olyan kérést, ami a törvényeinek megszegéséhez járulna hozzá?

2013. febr. 6. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 A kérdező kommentje:
Kértem, tettem érte de semmi...pedig tényleg mindent megpróbáltam amit lehetett.
2013. febr. 6. 23:10
 10/33 A kérdező kommentje:
Hogy megegyezik -e az akaratával azt nem tudom de én hozzámentem volna ehez a fiúhoz pedig ha vki hát akkor én biztos nem vagyok házassági párti de neki igent mondtam volna sőt gyermeket is szültem volna neki.
2013. febr. 6. 23:20
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!