Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Minek van a bibliában az,...

Minek van a bibliában az, hogy kérj és megadatik, ha nem adatott még?

Figyelt kérdés

Pontosan így szól: Jézus azt mondja: keress és találj,kérj és megadatik néked,kopogtass, és az ajtók feltárulnak előtted...

Pedig rengeteget kértem, imátkoztam hozzá, könyörögtem neki, hogy adja vissza őt nekem de nem tette...


2013. febr. 6. 22:34
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
Persze, hogy nem tudhatod, de, ha erős a hited, és bízol Istenben, akkor minden rossz, ami az életben ér, csak átmeneti állapot, hiszen tanulhatsz belőlük, erősödhetsz, fejlődhetsz általuk, éppen ezért beszélünk szükséges rosszról, mert csak jó által nem válhatsz erősebbé. Ahhoz, hogy tanulj, hibáznod kell, ahhoz, hogy erősödj, szenvedni kell. Egyszerűen csak annyit kell észrevenni, hogy valahol mindennek megvan a maga értelme, az ember viszont gyakran túl kicsi hozzá, hogy ezt megértse. Az Istenbe vetett bizalomra építve láthatod meg a szenvedés értelmét, és ez által arra is lehetőséged van, hogy kissé objektívebb szemszögből mérlegeld önmagad és a döntéseid. Isten semmit nem erőltet rá az emberekre, hiszen, ha azt tenné, már nem beszélhetnénk tökéletes szeretetről. Viszont nem szűnik nap mint nap felkínálni a lehetőségeket, az pedig, hogy elfogadod-e őket, csak rajtad múlik.
2013. febr. 10. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Mi az, hogy még életedben nem követtél el bűnt? Sosem káromkodtál még? Sosem vetted Isten nevét hiába a szádra (pl. megijedtél, és azt mondtad "Jézusom" vagy hasonló)?

Első lépés a bűn felismerése!

2013. febr. 17. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 Benceeee... válasza:

Az hogy kéred kevés, HIDD is el hogy megkaphatod! és a hitedből cselekedj! "a hited gyógyított meg!" - Jézus.


Nekem is volt párom aki elhagyott, de elkezdtem benne hinni hogy mégis engem szeret... 5 hónap múlva összehozott minket a sors és 3 hét múlva újra a karom között volt!


Ezen változtass: " hogy adja vissza őt nekem de nem tette... "

Adja vissza őt: egyik irány

de nem tette: másik irány

Egy irányt tűzz ki!!! és kétség nélkül csak azt nézd!

2014. aug. 3. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!