Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Ha 37914 évvel ezelőtt teremtő...

Ha 37914 évvel ezelőtt teremtődött minden, akkor az 248-206 millió évvel ezelőtt élő dinoszauruszok hogy élhettek?

Figyelt kérdés
2013. febr. 7. 17:34
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
60%

Ágika, te mindig meg tudsz lepni. A 37914 évet mely forrásból merítetted?

Amúgy már sokszor kitárgyalt kérdés. De tudomásom szerint a Biblia alapján számolva ötezervalahány évvel ezelőtt volt a teremtés. (A zsidó időszámítás szerint Kr. e. 3761. október 7.-én teremtette az embert Isten.)

2013. febr. 7. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
42%
Ja és a dinoszauruszok is inkább 230-65 millió évvel ezelőtt.
2013. febr. 7. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:
A triász korszak 248-206 millió évvel ezelőtt volt. A teremtés kezdetét internetről tudtam meg. De ha 5000 éve volt a teremtés, akkor még nagyobb bajban vagytok, mert akkor végképp hazugság a biblia.
2013. febr. 7. 20:03
 4/28 anonim ***** válasza:
46%
Áginak igaza van, tökéletesen alátámasztotta Isten nemlétét, csak nem értitek a lényegét. Elhiszem hogy elvetemülten akartok hinni Istenben de attól még nem fog létezni. Ági arra céloz -és ezt szerintem tökéletesen és érthetően kifejtette-, hogy a dinoszauruszok jóval hamarabb, évmilliókkal hamarabb léteztek mint a Biblia szerint leírtak.
2013. febr. 7. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 netbakter ***** válasza:
52%

Hogy ezt miért nem tudjátok már felfogni?!

Isten megteremtette a "mindent", és beleteremtette a fosszíliákat is. Ugye milyen egyszerű. :oD

2013. febr. 7. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
57%
Még ha létezne is Isten, tegyük fel hogy létezik, akkor nem 5000 éve teremtette értsd már meg. Mit nem értesz ezen?
2013. febr. 7. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 titak ***** válasza:
57%

"netbakter" :-DDD


Ezt az elméletet érdemes lenne szabadalmaztatni.

Ettől még én is majd eldobtam az "agyam". :D

2013. febr. 7. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 netbakter ***** válasza:
41%

Köszi, megfogadom.


majd ez lesz a könyvem címe:

Isten kontra Darwin=Netbakter

2013. febr. 7. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
58%

Miért? Kihaltak?

Feladat a következő:

1. nézz utána mikor találták ki a dinoszaurusz kifejezést.

2. Nézz utána a 12 kínai állatjegynek, keresd a kakukktojást.

3. Keress olyan szentet, aki olyan állatot ölt, ami ma már állítólag nem létezik.

4. Nézz utána, hogy hányan látták Nessiet.

5. Keress rá a neten, amit jelen pillanatban a Biblia gúnyolására használsz tanulás helyett, hogy hány olyan maradványt találtak tavak közelében, amelyek nem hasonlítanak egyetlen ma élő állatra.

6. Javaslom Jób könyvét is, hogy tanulmányozd.

7. Nézd meg ezt a képet és gondoljozz el rajta: [link] és tessék elolvasni ezt az oldalt: [link]

8. Próbáld összerakni ezeket.

2013. febr. 7. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
63%
Ági megfejtette a megoldást! Hiába a nők mindig is okosabbak voltak.
2013. febr. 7. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!