Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Szerintetek ki volt, vagy mi...

Szerintetek ki volt, vagy mi volt Jézus, ha nem "Isten fia"?

Figyelt kérdés

Elsősorban nem hívők hozzászólását várom.

Érdekelne, hogy mit gondoltok arról az emberről, akitől az időszámításunk kezdődött.


2009. szept. 30. 23:33
1 2 3 4
 31/34 anonim válasza:
64%
Egy koma akit kicsunáltak a gettóban. Egy bandaháborúban lőtték le mert szidta a délieket, és erre ők betámadták Jézus kartelét. Terjeszkedni akart Harlemben.
2010. márc. 7. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim válasza:
Szerintem a vallás egy rohadt nagy baromság. Go atheism!
2010. aug. 4. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim válasza:

Isten? Az meg ki? Nincs benne egyik rendszerben sem, és valójában nincs is, ha realitás talaján maradunk akkor oké hogy hinni kell valamiben, de szeretem a kézzel foghatót. Pl én sokáig Bruce Willisben hittem, majd egyszer tükörbe néztem, és el kezdtem önmagamban hinni, onnan az "imáim" csak magamhoz szóltak, és amit elértem azt csak magamnak köszönhetem. Ha meg emberfölöttiről beszélünk az emberiség igazi istene a természet, ez a föld, ez ad neked zabálni, ettől kapod a vizet és a levegőt, úgyhogy jobb lenne vigyázni rá minden gyökérnek. Az egyház meg a fene nagy bibliája egy hazugság. Konkrétan 3-400 évek hiányoznak a kis fekete könyvből, mégpedig azért mert azt már a Sumérok régebben megírták, és mivel hiányosan kerültek elő ezért hiányos a bibliátok, meg a fene nagy hitetek. Továbbá a legnagyobb lóvét azzal keresném meg ha megírnám a biblia 2-t. Bocs mindenkinek higgyetek amibe akartok, én, én vagyok, és ezért hiszek magamban. csak egy realista.


u.i.: A rokonságomban rengeteg hívő van, és amit igazán értékelek ebben az egészben, az az a kapocs amiben hisznek, és emiatt nem választhatók széjjel.


Békét, és vigyázzon mindenki a földre.

2010. aug. 5. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 világvége1 ***** válasza:
Egy nagyon beképzelt hamis próféta.
2020. júl. 2. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!