Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Ha Ádám és Éva fehér embert...

Ha Ádám és Éva fehér embert volt, akkor hogy keletkeztek a fekete emberek?

Figyelt kérdés
2013. máj. 22. 10:10
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
91%

Miért lettek volna fehérek?


Jézus se volt fehér, sőt, minden valószínűség szerint barna bőrű, erősen arabos beütésű ember lehetett... :)

2013. máj. 22. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 A kérdező kommentje:
Akkor fordítva a kérdés elsőnek, ha Ádám és Éva feketék voltak akkor hogy keletkeztek a fehér emberek?
2013. máj. 22. 10:35
 3/39 Bocipók ***** válasza:
100%
Nem valószínű hogy fehérek voltak, de ami tuti, hogy nekik nem volt köldökük :D
2013. máj. 22. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 rémuralom ***** válasza:
Lebarnultak.
2013. máj. 22. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
33%
Jezus zsido volt, akkor hogy lehetett barna boru, arabos kinezetu?
2013. máj. 22. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
63%
Ha Ádámnak és Évának két fia volt, hogyan szaporodtak tovább? :)
2013. máj. 22. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
76%

Butcher de rég láttalak!Nem csak itt,hanem még Tudomány rovatban se!Jó újra látni/olvasni/nézni.


Különben kérdező:Ha Ádám minden egyes sejtjében a kromoszómák közt csak egy X és egy Y kromoszóma volt,akkor abból az oldalbordából hogy is lett XX kromoszómapár?Na ez még érdekesebb szerintem!De tudom,mindjárt jön valami zseni Jehova tanú,aki önképzéssel és mindenféle sátáni ihletésű biológia könyv segítsége nélkül,majd elmagyarázza nekem hogy "hát isten mindenható,úgyhogy KUSS és higgy!"


Üdv:Poliateista

2013. máj. 22. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
63%

:D:D Jó válaszok.


Én igazából már vártam, hogy valami jehovás vagy vérkatkó megmagyarázza, hogy a n*ggerek igazából a sátán kölkei, évának meg azért volt xx kromoszómája, mert a nők selejtesek és alsóbbrendűek :D

2013. máj. 22. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
89%

6.: Gruppenszexeltek egyértelműen. A genetikai változatosság fenntartása érdekében mindegyik gyermeket nemzett az anyjának, majd ha attól lányok születtek, akkor lehetőleg annak is.


Más kérdés, hogy hivatalosan legalább párszáz egyed kell ahhoz, hogy olyan genetikai változatosság és variáció alakuljon ki, hogy az adott közösség ne pusztuljon ki belterjességből adódó selejtességek miatt. :D

2013. máj. 22. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
93%

"Jezus zsido volt, akkor hogy lehetett barna boru, arabos kinezetu?"


a szefárd zsidóknak sötétebb bőrük volt és van.

2013. máj. 22. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!