Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » A kreacionisták, hogyan...

A kreacionisták, hogyan magyarázzák a sziláscetekben lévő fogzománc kialakításáért felelős pszeudogéneket?

Figyelt kérdés
2013. máj. 28. 17:32
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
82%
A kreacionisták egy csomó tényt átferdítenek avagy ignorálnak, hogy az elképzeléseik helytállóak legyenek.
2013. máj. 28. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
83%

Várejál,demonstrálkom:"Hogy mi?..Mi az a psze...pszeu..pseudgén?Az mi az?De nem is érdeköl!Mi,m..mi?Okosabbnak hiszed magod a Jóságos Mennyei Atyánknál?Hö?Hát nem!!!!!!Istenünk az összes Sátáni tudósotoknál okosabb!És nem édekel a buta képleteitek,meg a univerzum!Én hiszek!És Isteni Atyánk báránya vaok'!Nem egy majom!Nem majom!NEM majom!!!!NEM MAJOOOOOOOM!!!!!!!!!"


Na valahogy így érvelnek a kreacionisták.

Ugyan kérlek kérdező hagyd őket.Én is tegnap tettem fel vélhetőleg az utolsó kérdésem ebben a kategóriában,mert értelmetlen.Képtelenek a szöveghez illő választ adni (kompetenciális bajok),és ha nagynehezen mégis összejön a kérdéshez illő válasz (kb.a lottó 5-ös esélyeivel),akkor az meg valami bődületes nagy emeletes állatság.Komolyan olyanok válaszaira vagy kíváncsi,akik még az ATOMOK létét is kérdőre vonják?(nem viccelek,tényleg olvastam már ilyen kommentet)Ezeknek papolhatsz egész nap a genetika felfedezéseiről,ha még az alap ötországos felosztást se ismerik.


Poliateista voltam.

2013. máj. 28. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
Bocs,nem néztem vissza hibák után:*Várjál,demonstrálom
2013. máj. 28. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
87%

Egy valószínű magyarázkodás:

Isten egy általános terv szerint teremtette az állatokat. Mivel nem kellettek fogak a szilásceteknek, ezért ezeket a géneket elrontotta. Isten hatalmas.

2013. máj. 28. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
72%
Nem egészen a kérdéshez kapcsolódik, csak megláttam a kérdést és nem ismertem a kreacionistákat. Utána néztem. És ez szörnyű!!! Az döbbentett meg leginkább, hogy ennek még a XXI. században is van támogatottsága. Bizonyítékkal alátámasztott tudományos tényeket, hogy lehet azzal elintézni, hogy nem lehet, mert egy 2000 éves példázat gyűjtemény mást mond....
2013. máj. 28. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 Sághegyi Csaba ***** válasza:
42%
Eddig egy hasznos válasz sem volt. Azzal sajnos én sem tudok szolgálni, mert ezt a területet én sem ismerem. Függetlenül attól, miben hiszek, miben nem. Kíváncsi vagyok én is a magyarázatra.
2013. máj. 28. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
0%

Kérdező, valóban ez az a kérdés ami olyannyira foglalkoztat, hogy szinte aludni sem tudsz? Ez elárul rólad egy két dolgot. Reméljük hamarosan választ kapsz, hogy megnyugodhass és egy újabb értelmes kérdéssel örvendeztethess meg minket.


Egy nem kreacionista

2013. máj. 29. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 A kérdező kommentje:

#7


Nem értem mi a problémád, feltettem egy kérdést ami érdekel.


Miért ne tudnék aludni?

2013. máj. 29. 14:23
 9/32 anonim ***** válasza:
Egyszerűen.Tervezett.:)
2013. máj. 29. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
87%

Jaj, de bírom ezt. Az a baj az emberekkel, hogy ha valami túl bonyolult, hogy megértsük, akkor már egyből egy tudatos teremtést keres mögötte. Szerintem a természet pont olyan csodálatos, hogy nem kellett hozzá semmiféle teremtő. Biztos vagyok benne, hogy van olyan biológus, aki ezt vizsgálja és ha még nincs magyarázata, akkor később lesz, ahogy fejlődik a technológia, amivel dolgozik. (Bocsi, egyébként nem értek a cetekhez, még ezt a kifejezést se ismerem: pszeudogén.

Egy kreacionistát nem lehet meggyőzni, mert nincsenek észérvek, amire hatni lehet. Ebből kifolyólag hisz el mindent egy olyan könyvből, ami bizonyíthatóan példázatokból áll.

2013. máj. 29. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!