Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Mi a jóistent csinálnak ezek...

Mi a jóistent csinálnak ezek az emberek?

2013. jún. 1. 21:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
0%

Én is szoktam így röhögcsélni a tükör előtt a jó nagy kigülledt szemeimmel, egy sötét szobában, késsel a kezemben.

Ezalatt a tükörképem kaparja, ütlegeli, reménytelenül veri a tükröt, amely kettőnk közé áll. Tiszta erejéből rugdossa s közben latinul ordítozik, hisz i akar törni fogságából, de erőfeszítése mind hiába...

Poros, szakad ruháit, könnyeik mossák, s csillapítják vérző sebeit, melyet szívének darabokra tört szilánkjai okoznak, melyet elnyelt a sötétség.

2013. jún. 1. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
értem
2013. jún. 1. 21:37
 3/13 anonim ***** válasza:
0%

És Jézus borrá változtatá a Csendes-óceánt. Az emberek meg midőn benyakalják az isteni nedűt, jókedvük támad vala, és a nevetés jót tevé az egészségüknek.


Fogalmam sincs mi ez valójában, de én is jót röhögtem. Az a nő 4:42-től... kész. :D

2013. jún. 1. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Emlékszel a Crash Test Dummies zenekarra?


"And when they went to their church

They shook and lurched all over the church floor

He couldn't quite explain it

They'd always just gone there"


http://www.youtube.com/watch?v=vIbcqgXh5-4

2013. jún. 1. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Pietrosol ***** válasza:
9%

Szia!


Amerikában így képzelik el a kereszténységet. Egyébként egyre több pénzt vonnak el az OPNI-hoz hasonló intézetektől és az ott kezelt embereket más intézmények szívják fel.

2013. jún. 1. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
17%
Egyszeruen nem birtam vegig nezni,hogy lehet azt Isten Szent lelkenek nevezni ami ott folyik,szornyu es siralmas,en ezen csak sirni tudok,nem nevetni.
2013. jún. 1. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Én is.Sötét erők műve ez...
2013. jún. 1. 22:34
 8/13 anonim ***** válasza:
Van ahol eldobják magukat és epilepsziás görcsöt szimulálnak,van ahol röhögő görcsöt kapnak.Ahány "ház",annyi szokás......:)
2013. jún. 1. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

A vörös hajú nőn már én is röhögtem a végén:-)

Másrészről meg nagyon durva,okkult erők munkálkodását látom benne,persze ehhez nagyon kell érteni a pszichológiához is.Gondoljunk bele,ha így képesek tömegeket irányítani,csak egy csettintés,hogy röhögésből átváltsanak a fizetésüket "az úrnak" átadó hű szolgákká,vagy bármilyen egyéb dolgokat tegyenek meg.

2013. jún. 2. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 eric_one ***** válasza:
6%

Pont úgy beszéltek mint azok akikről a Biblia is ír, mikor pünkösdkor betöltötte a százhúsz tanítványt a Szent Szellem. Azt hitték a kívülállók hogy bolondok, vagy részegek azok. Keressétek tiszta szívvel az Urat, és kívánom töltsön be benneteket is Isten Szelleme. Nem csak Amerikában történik ilyen, hanem bárhol a földön találkozhatsz Isten jelenlétével. Én magam is átéltem teljesen hasonlót, mert van ilyen is amikor a Szentlélek "megcsiklandoz". Az ilyen alkalmak után olyan mértékben részesülsz, és töltődsz fel Isten jelenlétéből, hogy mindenképpen belső változást idéz elő ez a fajta találkozás. Nagyon kívánom nektek is, mert előtte én is mikor ilyet láttam kételkedtem benne, de megtapasztaltam. Ezért is mondom, mert abban a helyzetben voltam amiben Ti vagytok most.


Dicsőség Istennek! Jó az Ő jelenlétében. Dávid sem véletlenül énekelte hogy:

"Mert jobb egy nap a te tornáczaidban, hogysem ezer másutt Zsolt 84,11" Tehát ezt mondta: jobb egyetlen nap Istennél, és jelenlétében, mint ezer nap máshol a világban!

Ámen!

2013. jún. 2. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!