Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » A hívők a mikulást és a...

A hívők a mikulást és a húsvéti nyuszit is elhiszik?

Figyelt kérdés
Mert ugye nem tudjuk megcáfolni egyiket sem. Valószínű Isten mindkettőnek adott szuperképességet, ezért tudják kihordani az ajándékokat, meg az időeltolódás is segít nekik.
2009. okt. 8. 17:49
1 2 3 4 5
 11/49 anonim ***** válasza:
43%
Ja, és Istent nem elhiszik, hanem hisznek benne....
2009. okt. 8. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/49 anonim ***** válasza:
51%
Márcsak egy dolog van amit a többiek nem mondtak el: Kérdező, te akkora egy gyökér vagy...
2009. okt. 8. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/49 A kérdező kommentje:
Hallottam Szent Miklósról. Ha a húsvéti nyuszi benne lett volna a bibliában, akkor hinnétek benne?
2009. okt. 8. 19:31
 14/49 A kérdező kommentje:
Miért vagyok gyökér? Indokolnád?
2009. okt. 8. 19:34
 15/49 anonim ***** válasza:
66%
A szellemi gyengeségünkkel pontosan arányos a hiszékenységünk, és a mások misztikus hatalmában való hitünk.
2009. okt. 8. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/49 anonim ***** válasza:
36%

Istenkém te ki vagy téged is elhigyleljek jtov mcbdőptsf pőiwüarebb ifguö98öx8 pőtzrövn

ú

2009. okt. 8. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/49 anonim ***** válasza:
77%

Indoklom, ha nem érted magadtól. Ateista vagyok, de úgy vagyok az, hogy előtte évekig keresztény nevelést kaptam, tudok egyet s mást a vallásról, és nem feltételezek hülyeségeket látatlanban, azaz nem vagyok gyökér.

Kezdjük ott, hogy ha egyáltalán tisztában lennél a kereszténység 2 legnagyobb ünnepének eredetével akkor nem kérdeznél ekkora baromságot...

2009. okt. 8. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/49 anonim ***** válasza:
17%

Azért vagy gyökér mert azt hiszed nagyon okos vagy és mindenki más egy idióta. Aki meg mer hinni valamiben, az kifejezetten undorító mi?

Gondolom te vagy a jobbikos megmagyarázós seggarcú is.

2009. okt. 8. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/49 anonim ***** válasza:
67%
Nem én írtam, hogy gyökér vagy, lehet hogy finomabban fogalmaztam volna... de ha annál maradunk hogy gyökér vagy, akkor ez azért van, mert nem tartasz tiszteletben, és gúnyolsz másokat, csak azért mert máshogy gondolokodnak mint Te. Ez nem szép dolog.. A hívőnek szíve joga, hogy a vallásának éljen, az ateistának az hogy ne gondolja igaznak amit a vallás tanít. Még lehet, hogy az ésszel történő vitának, és egymás meggyőződésének ésszel történő cáfolatához is van mindkettőnek joga.De ahhoz egyik félnek sincs, hogy gúnyolja, és kifigurázza a másikat a gondolatai és meggyőződése miatt. Na ezért vagy gyökér. :)
2009. okt. 8. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/49 A kérdező kommentje:

20:01

A jobbik nem tudom, hogy jön ide. De látom, neked sincs sok eszed. Üzenem neked, hogy anyád dögöljön meg és egy nagy néger rakja seggbe!

2009. okt. 8. 20:18
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!