Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Csak én vagyok vele úgy...

Csak én vagyok vele úgy tizenévesen, hogy semmi értelmét nem látom a vallásoknak, és utálom a kereszténységet?

Figyelt kérdés
nem az emberekre gondolok, akik ezt vallják, hanem magára a vallásra..
2009. okt. 10. 16:41
1 2 3 4 5
 41/49 anonim ***** válasza:
58%
A többi cikkek esetében fenntartom az eredeti véleményemet.
2009. okt. 21. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/49 anonim ***** válasza:
2009. dec. 13. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/49 anonim válasza:
Nekem személy szerint semmi bajom a vallásokkal, de nem mozgat meg. A nagyon elvakult hívőket viszont nem díjazom. Az olyan "húú, Isten íígy, Isten úúgy, kövesséteeek", ahogy a szektákat sem. Nem vagyok megkeresztelve, nem is konfirmáltam.
2010. jan. 20. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/49 anonim ***** válasza:

Befolyással üzérkedést az követ el, aki másoktól pénzt kér azzal az indokkal, hogy befolyásolni tud hivatalos személyeket, és pénzért hajlandó latba vetni befolyását megbízója érdekében.

Ezt nem én írtam de a befolyással való üzérkedés a keresztény vallás alapja, egy nem bizonyítható létű földöntúli vállalat szolgáltatásinak biztos ígéretével szerez magának igen kemény anyagi hatalmat. Amikor meg szarban vannak a hívek, akkor csak lapul.

2010. márc. 17. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/49 anonim ***** válasza:

Tizenévesen én is ugyanígy éreztem ahogy most te. Mostanában kezdtem el érdeklődni a vallások iránt.

L/22

2010. máj. 11. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/49 anonim ***** válasza:
2010. máj. 25. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/49 anonim ***** válasza:
iszlam.com
2010. máj. 25. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/49 19gal_balazs97 ***** válasza:
A kereszténységet utálom semmi értelme. Azt hirdették, hogy menjenek az emberek gyilkolni a Szentföldre Isten nevében, meg ez sem volt elég nekik, ezután jött az inkvizíció amiben családokat is legyilkoltak, mert egy gyökér kitalálta, hogy ez meg az eretnek. Ez az a vallás amiben Isten szeret mindenkit és a szeretetre próbál nevelni. Na meg azt se próbálja valaki nekem bemesélni, hogy Jézus fel tudott támadni és úgy gyógyítani, hogy a kezét az ember homlokára tette. Az egész Biblia számomra egy mesekönyv ami több száz oldalas.
2013. júl. 10. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/49 anonim válasza:
A legjobb mese a Biblia! Minden valótlan humbug le van írva benne. :)
2016. ápr. 23. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!