Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Noé Bárkájában voltak tengeri...

Noé Bárkájában voltak tengeri akváriumok? Hogyan tudták ókori technikával lehabzót, ozmót stb. csinálni? Hová tették a kékbálna-pár akváriumát?

Figyelt kérdés
Az özönvizet esőzés okozta, és a Föld összes hegysége eltűnt a víz alatt, tehát az óceánok vízéből is édesvíz lett. Ebből következik, hogy Noénak nemcsak az oroszlánokat, elefántokat, hanem a cápákat és a bálnákat is be kellett raknia a bárkába, méghozzá mesterséges környezetbe, tengeri akváriumokba. A tengeri akváriumokhoz sok kellék kell, először is hónapokig kell a besózott vízben csak primitív élőlényeket tartani és ezek után kerülhet bele csak egy bohóchal, nemhogy egy cápa. Ha úgy vesszük, hogy már két bohóchalnak is legalább 120 literes tengeri akvárium kell és ugye minden állatból kettőt kellett Noénak megmentenie, hogyan fért el a Bárkában a kékbálna-párt tartalmazó tengeri akvárium?

2013. aug. 9. 00:55
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
nézd. szerintem a kékbálna boldogan elvolt a vízben is. most is elvan. nem? :DD
2013. aug. 12. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
nem kellet nekik akvárium mert vizi állatok és akkor nyugodtan maradhattak kint
2013. aug. 15. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 Mati24 válasza:

De attol még hogy esik az esdő miért válnának az óceánok édes vizüvé?z oceánban lévő só plusz a földben lévő ásványok bőven eleg voltak hogy legalább két kék bálna két cápa es minden mas tengeri állat tul élje.

És én abszolút hívő vagyok és egyáltalán nem értem hogy hogy jön a XXI. század ahoz hogy ne lehesen hinni!


13/F

2017. ápr. 2. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 Mati24 válasza:
Bocs a helyes írásért.
2017. ápr. 2. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!