Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Ateisták! Mit gondoltok az...

Ateisták! Mit gondoltok az ilyen emberekről?

Figyelt kérdés

http://www.gyakorikerdesek.hu/ezoteria__magia-okkultizmus__4..


Természetesen az olyan emberekről kérnék véleményt, mint amilyen a kérdező és a válaszolók is.

Megmondom őszintén, én csak a 3. oldalig bírtam olvasni.



2013. nov. 14. 11:56
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Elképesztõ, ugyhogy csak az elejét olvastam el.
2013. nov. 14. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 hollófernyiges ***** válasza:
95%
Érdekes ahogyan a kérdező összekeveri a kereszténységet (Sátán) meg a buddhizmust (előző életek). Ha reinkarnálódok, akkor mi értelme van eladni a lelkem, úgysem kerülök a pokolra?
2013. nov. 14. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
62%
Nem sok különbség van egy "hagyományos" hívő és az ilyen őrültek között. Egyszerűen csak másban hisznek, de mindegyikük hite ugyanolyan hamis és alaptalan.
2013. nov. 14. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
De miért kellene gondolni bármit is róla? Ha szembesülök egy tettel, abból tudni fogom, hova tegyem.
2013. nov. 14. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
31%
dexter morgan: El se tudom mondani mennyire szűk látóköröd van és milyen kicsinyes vagy
2013. nov. 14. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
43%

5.

Mert a vallásosokra nem jellemző a szűk látókörűség.......

2013. nov. 14. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
61%

#5


Csak nem piszkálja a csőrőd, hogy nincs egyetlen értelmes érved sem? Na? ;)

2013. nov. 14. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
én már találkoztam igaz híttel és én is hiszek Istenben és a Biblia szerint szeretném élni az életemet, az hogy ezt te őrültségnek nevezed az sértő, nem mintha nekem számítana egy idegen ember véleménye de tanuld meg tisztelni az embereket.
2013. nov. 15. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
46%
Én garantáltan nem fogok tisztelni semmilyen olyan õrültet, aki gyerekmesékben hisz felnõtt létére, és egy 2000 éves szadista, rasszista, homofób, nôgyûlölõ, gyilkosságra felbújtó könyv szerint kívánja élni az életét.
2013. nov. 15. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
" A világon két dolog végtelen: a világegyetem és az emberi hülyeség. " - A.Einstein
2013. nov. 15. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!