Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Mi történhetett ezen a "tisztí...

Mi történhetett ezen a "tisztítóesten"?

Figyelt kérdés
A minap elmentem egy hit gyülekezete nevű közösségbe kíváncsiságból(egyik ismerősöm hívott), ahol a lelkipásztor a prédikációt követően elkezdett démonokat űzni, ennek hatására a jelenlévők, szinte mindenki elkezdett őrjöngeni, rángatózni, artikulátlan hangokon ordítozni. Én egy kicsit be voltam rezelve, zengett az egész épület. Mi volt ez? Nyugtassatok meg! Nem értem ezt az egészet!

2013. nov. 29. 22:49
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
77%
Hitük szerint ilyenkor betölti őket a Szentlélek, vagyis a Szent Szellem, ahogyan ők nevezik. Ne ijedj meg, náluk ez bevett szokás. (Bár lehetséges, hogy én is megijedtem volna a helyedben...)
2013. nov. 29. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
23%

Bántani nem fognak :D


Egyébként a légutakat tisztítják meg :P

2013. nov. 29. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
51%
2-es: Az orrodat is tisztítsa! XD
2013. nov. 29. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
64%
néha túl tolják az ekit, de amúgy nincs baj velük.
2013. nov. 30. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
65%
Én menekülnék a helyedben, és ezt komolyan mondom.
2013. nov. 30. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
41%

At emberben meglévő,frusztrált,elfolytott állat elszabadult...

Van aki egy box zsákon veri le a mindennapi feszültséget,van akinek el kell menni egy ilyen helyre,ahol legálisan teheti mindezt és még nem is nézi a többi sakk elmebetegnek a megnyilvánulásai miatt.

2013. nov. 30. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
0%

T.Kerdezo!

Ahogy bizonyara tudod, Jezus idejeben az apostolokra kitoltetett a "szent szellem". Ezaltal nyelveken szoltak, ordogoket uztek ki, gyogyitottak, es halottat tamasztottak fel. De ez az ajandek megszunt az apostolok halalaval. Errol ir a Biblia is. Azert volt szukseg akkor ezekre a csodatevesekre, mert ezzel igazoltak hogy Jezus valoban az Isten Fia. Hiszen egyetlen ember sem volt kepes ilyeneket tenni. De mindezek a csodak ellenere sem hittek, es megolettek Jezust. Jezus maga mondta: "arrol fogjak megismerni hogy a kovetoim vagytok, ha szeretet lesz koztetek." Tehat mar nem a csodakrol, hanem arrol, hogy testveri szeretet fuzi ossze a kovetoit.

Tehat a csodak megszuntek, mert Isten tobbe nem adta meg a kepesseget erre az embereknek.

De akkor ha nem Istentol van, akkor vajon kitol?

Nos, Satantol. Ugyanis Satan is kepes csodakat tenni.

Mikor Mozes a farao elott volt, es kerte, hogy engedje el az Izrealeitakat a fogsagbol, csodat tett. A botjat kigyova valtoztatta. A farao papjai is megtettek ugyan ezt a csodat. Mozes Istentol kapta a kepesseget. De kitol kaptak a farao papjai, akik mind balvanyimadok voltak? Termeszetesen Satantol. A Biblia megirja, hogy: "Satan is kiadja magat a vilagossag angyalava, nem csoda hat, ha a szolgai is kiadjak magukat a vilagossag angyalava, amiert meg is kapjak a jutalmukat".

Az apostolok elo nyelveken beszeltek. A Jeruzsalembe levo idegen kereskedoknek es mas egyeneknek a sajat anyanyelvukon predikaltak. Ok is tudtak hogy mit mondanak, es akiknek beszeltek, azok is megertettek hogy mit mondanak nekik. Gyogyitottak. Mindenkit meggyogyitottak, meg azt is, aki csak a ruhajukhoz hozzaert. Es mindezt ingyen. Vajon elmondhato ez a ma "csodat tevokrol" is?

Akit megszallt a "szent szellem" azok soha nem viselkedtek ugy, ahogy te fentebb irtad. Betoltekeztek a

"szent szellemmel" es utana mentek a csodak megtetelere.

Gondolom ezek utan tiszta lesz elotted, hogy mi tortenik ott, ahol voltal. Ha kerdesed lenne, szivesen valaszolok. Udv: Judit!

2013. nov. 30. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Kedves előző válaszoló: a csodák nem szűntek meg, még ma is vannak.

Egyébként ne ijedj meg (igaz néha még nekem is kicsit rémísztől. Amikor azokat a hangokat hallottad nem az embereket hallotad hanem a bennük lévő démonok síkítoztak.

2013. dec. 1. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
56%
Az ilyen embereket kerülni kell messziről. Ez a szent szellemesdi ragályos is lehet. A szent szellem nem létezik.
2013. dec. 10. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Azt mondják, démonokat űznek ... valójában démonokat idéznek. (csak néhány betű a különbség)
2013. dec. 10. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!