Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Ti miben hisztek? Meg tudnátok...

Ti miben hisztek? Meg tudnátok indokolni, hogy miért pont abban a dologban hisztek?

Figyelt kérdés

Például amire van tudományos magyarázat, magatokban, a sorsban, ilyen dolgokra gondolok.

Elsősorban nem vallásos embereknek szól a kérdés.



2014. jan. 3. 19:12
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Hát én hiszek pl. a földönkívüliekben. (nem kis zöld 3 ujjú marslakókra gondolok)


Lehet, azért, mert túl sok sci-fit néztem, sőt még most is, de egyetlen ésszerű okom hinni ebben az a valószínűsége a dolognak.

2014. jan. 3. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

az időben hiszek

azért mert múlik

2014. jan. 3. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én hiszek abban, hogy most épp itt vagyok, és ehhez a kérdéshez írok. És ez sokat megmagyaráz (számomra).
2014. jan. 4. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Az emberi humánumban hiszek.

Tudom, persze, hogy nincs meg mindenkiben kellő mértékben, de összességében és nagy általánosságban időnkénti visszaesések ellenére mindenhol van javulás.

A tudomány és a technika eredményeit felhasználva kievickéltünk a sötét korokból, amit főképpen a vallás uralt és mindenhol jobb az élet minősége.

Tisztában vagyok vele, hogy számtalan nehézséggel kell megküzdenie az emberiségnek, amik közül a túlnépesedés és az energiahiány kiemelkedik, de hiszem, hogy sikerül ezeket leküzdeni.

Hiszek az emberiségben.

2014. jan. 5. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
En hiszek az elmeben es az egoban. Meg abban, hogy lehet osszessegeben boldogan elni, ha az elso a masodik hatasara torekszik a harmadikra.
2014. jan. 9. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ja, es az indoklas az, hogy eddig jo tapasztalataim vannak. :)
2014. jan. 9. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!