Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Isten (vagy Allah, vagy...

Isten (vagy Allah, vagy Jahve, ahogyan jobban tetszik) kinek teremtette meg ilyen bonyolultnak, ilyen szépnek, ilyen titokzatosnak az Univerzumot?

Figyelt kérdés

A kérdés adott. Annyival kellene kiegészítenem, hogy ez inkább azoknak szól (azon hívőknek) akik a világvégét kb. az elkövetkezendő 1000 évre gondolják.


A kérdés egy másik kérdésnek az alappillérét jelentené, ezért előre is köszönöm a válaszokat!!!



2014. máj. 6. 20:36
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a baktériumoknak, a vírusoknak, ezért utálja a penicillint.

A nemi betegségek a kedvencei, az ember csak azért kell, hogy sokasodjon, hogy még több baci lehessen, mert igazából gazdaszervezet vagyunk a számukra.

(legyen mindenki tripperes)

:)

2014. máj. 6. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
61%

És még egy kérdés az alapkérdéshez kapcsolódva :


Az Univerzum 99,9%-a élhetetlen/lakhatatlan – vajon miért?

2014. máj. 6. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
100%
99,9% ? Really? Mert akkor kb. 10milliárd földnyi anyag lakható (saccra).
2014. máj. 6. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
43%
Igen, nagyon sok kutató szerint „really”. (Alaposan utánanéztem a neten.)
2014. máj. 6. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
89%

Igen kedves utolsó mert az ember ismeri az univerzum 99,9%-át ugyebár!

Amúgy valószínűleg azért lett ilyen csodásra teremtve a világegyetem hogy mi szépen felfedezzük az évszázadok/évezredek alatt.

2014. máj. 6. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
23%

Szia Sörpocak.


A világnak nem lesz vége. A jelenlegi gonosz emberi rendszernek fog véget vetni, és Jézus királysága váltja fel az emberi kormányzatokat.


s nem ezer év, hanem talán Évek lehetnek hátra, az események nagyon zajlanak,


Kinek teremtette?

Az Őt szerető embereknek akik az örök élet lehetősége alatt sok mindent felfedezhetnek majd, mert bőven lesz rá idő, mivel nem lesz halál sem.


Katy Weaver

2014. máj. 6. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
90%

Kedves 5-ös!


Akkor kezdd el a felfedezést, nehogy tudatlanságban maradj a témával kapcsolatban!


ttp://hu.wikipedia.org/wiki/Wilkinson_Microwave_Anisotropy_Probe


Kedves Katy!


Nem válaszoltál a kérdésemre. Szerinted az Univerzum (kb.) 99, 9%-ában miért nem alakultak ki az élethez szükséges feltételek, ha egy kozmikus teremtő mindent olyan precízen megtervezett? (Meggyőzhető vagyok.)

2014. máj. 6. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:

A pontos link:

[link]

2014. máj. 6. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
0%

"Az Őt szerető embereknek"


Nana, Ádám és Éva nem szerették, pedig nekik teremtette az Édent.

Le se tojták, miket magyaráz, inkább gyümölcsdiétát tartottak, mert kell a vitamin.

Ahogy az embert ismerem, a kiűzetés miatt, meg hogy meg is kellett halniuk, még külön utálták és igazuk is volt. Már csak dacból sem akartak volna visszamenni, szerintem mézeskaláccsal sem lehetett volna visszacsalogatni őket és én is így vagyok vele.

Ugye ateistaként szerintem nincs Isten, de ha mégis lenne, akkor én tanultam a történtekből és nem kívánok egy ilyen frusztrált lénnyel közösségben élni, sőt, elhatárolom magam tőle, minél messzebbre, annál jobb.

Szerintem az ördögnek teremtette...

2014. máj. 6. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
36%

Azt mindannyian tudjuk ha nem is vagyunk nagyon érintettek, hogy a világegyetem folyamatosan tágul.


Mint mindennek ezeknek is vannak szerepeik abban, hogy a földön levő életet szolgálják.

A legtöbb bolygó vagy csillag azért van hogy megvédjék a föld légkörét, a káros sugaraktól, vagy a becsapódásoktól, így a gravitációval eltérítik a földtől az űrben száguldó "szemetet"


Hogy akar-e vagy fog-e még teremteni hasonlót nem tudjuk, ezt nem tárta az emberek elé.

Ez a jövő titka, és ennélfogva a jelennel kellene foglalkozni, hogy ott lehessünk és megtudhassuk. Mert még most sem biztos a jövőnk akkor hova tervezgetünk előre,


Most tegyünk meg mindent, hogy később ezekre is választ kaphassunk.


Katy Weaver

2014. máj. 6. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!